Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi barátságot újra lehet...

Régi barátságot újra lehet kezdeni szerintetek?

Figyelt kérdés

Évekig jóba voltunk suli,munka bulik szinte mindent együtt csináltunk, ha volt párkapcsolata a másiknak ha nem.


Aztán kiment külföldre és egyre kevesebbet beszéltünk és egyre kevesebbet jár haza,de tervezi hogy vissza költözik majd.


Szinte már nem is beszélünk (csak nagy ritkán) 2-3 éve.


Viszont amikor haza jött majd kicsattant az örömtől amikor az útcán összefutottunk véletlenül, utána találkoztunk beszélgettünk még 1x de azóta megint semmi.


Ha én nem keresem ő se keres.


Szerintetek ezt a baráti kapcsolatot helyre lehet még hozni vagy hagyjam?


Az a baj mind ketten makacsak és hiúak vagyunk viszont nekem hianyzik ez a barátság.


2022. ápr. 21. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
korod nemed?
2022. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló helyzetekben már nem működött. Meg próbálhatod, ha nem vagy lelkiző típus, én az vagyok, ilyeneket el szoktam engedni.
2022. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 31/L de miért számít ez? Férfiaknál máshogy van a barátkozás vagy akkor jobban helyre lehet hozni ha valaki férfi vagy nő
2022. ápr. 23. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég rossznak hangzik a helyzeted. Velem nem pont ez, de hasonló szituáció volt. És nálam egyik helyzetben sem állt vissza az az igazi barátság, ami előtte volt. Sajnálom, de szerintem, ha barátok is lesztek, semmi sem lesz ugyanolyan. Ilyenkor mindig megromlanak a kapcsolatok, és a végén mindig veszítetek valamit magatokból, amit ismert a másik. Tényleg sajnálom, de ilyenkor már nemsok esély van arra, hogy újra a régi legyen bármi is.
2022. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!