Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A pénz miatt tudomást sem...

A pénz miatt tudomást sem vesz rólam?

Figyelt kérdés
Januárban kölcsönkértem egy barátomtól 165e forintot és márciusban kellett volna visszaadjam, de sajnos nem jött össze. Akkor felhívtam, hogy 50ezret tudok adni, a többit pedig áprilisban és azt mondta, hogy nem ér rá találkozni és majd másnap adjam oda. Másnap ő hívott, hogy találkozzunk, de akkor már nem volt meg az 50 sem. Miután ezt elmondtam, csak annyit válaszolt, hogy "na jó" és letette a telefont. Éreztem, hogy haragszik, minden oka megvan rá és szégyellem is magam. Néhány nappal később hívtam, de nem vette fel a telefont és azóta sem tudom elérni, mert nem válaszol semmire. Azóta legalább már tízszer hívtam de soha nem veszi fel és vissza sem hív, messengeren olvasta az üzim, de arra sem válaszol. Ma véletlenül találkoztam vele a városban, de szóra sem méltatott, csak beült az autójába és annyit mondott, hogy nem ér rá. Már megszereztem a pénzt, oda szeretném adni neki de tudomást sem vesz a létezésemről.

2022. máj. 7. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát valószínűleg jó nagyot csalódott benned és úgy van vele hogy most már sz.arik a pénzre és rád is.

Megtudom érteni valahol...

Küld el neki postán, levélben, tedd a postaládájába, add oda valami barátjának hogy adja oda neki stb és megvan oldva

2022. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a pénz nem a tiéd, ne költsd el még egyszer. Pofátlan volt, hogy a részletet is másnapra elverted.

Írd meg neki, hogy szégyelled magad, és szeretnéd visszaadni, mondja meg hol és mikor.

2022. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Ne add oda másnak, ne tedd a postaládába MERT lenyúlják és te evekig majd abban a hiszemben leszel hogy jajj de jó, visszaadtad és nem fogod érteni hogy miért utál még.

(mert sosem jut el hozzá a penz)


Kizárólag személyesen próbáld meg átadni egy bocsánatkéréssel es megprobalni elsimitani.


Vagy: hagyd a csudába!

2022. máj. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz. Látni sem akarnálak többet.
2022. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretném részletezni, de jó oka volt annak, hogy azt az 50est másra kellett költenem. Egyébként nem az a fajta ember,aki egyik napról a másikra él, és nélkülözhetetlen lett volna neki az a pénz hirtelen.

Ma reggel ismét hívtam, de ugyanaz. írtam is neki, bocsánatot kértem és írtam, hogy vissza szeretném adni a pénzét... látta, de semmi reakció.

2022. máj. 8. 13:45
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Attól még, hogy szerinted megvan a pénz nélkül, vissza kellett volna adni. Igen, emiatt nem akar látni.
2022. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt jelenti a becsület és adott szó eljátsszása. Az nem mentesít téged, hogy őneki mennyire van szüksége a pénzre. Legalább van benned annyi, hogy szeretnéd megadni. Ez becsülendő.
2022. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

De jó wazze, hogy itt idejönnek a hozzászólók egyenként rúgnak virtuálisan hatalmasat a kérdezőbe.

Irreleváns.

Érdemi tanácsot nem adnak.

Cdak idejönnek és beírnak valami szemétséget.

Undorító.


Kérdező. Hagyd, ne erőlködj!

Ne keresd! Lehet hogy most úgy érzi hogy inkább neked ajándékozza a pénzt.

Lehet, hogy a haragját úgy elégíti ki, hogy nem reagál mikor keresed. Evvel ignoral, azaz bánt.

Legyen önérzeted!

Állj le, ne írj, ne hívd, ne keresd!

Már láthatta hogy mi a szándékod, rendelkezésre áll a penz de mégsem kéri.


Akkor ennyi.


Varj 1-2 évet, biztosan változni fog a helyzet!

2022. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen van?


Mondjuk én kb szétvertem volna a fejedet. Nem a pénz miatt, hanem az adott szó miatt.

Beszrok komolyan milyen véglények vannak.

2022. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!