Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem barátkozik velem senki?

Miért nem barátkozik velem senki?

Figyelt kérdés

Soha senki sem barátkozik velem :(


27/F


2022. máj. 8. 09:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Mert valószínűleg nem teszel érte semmit. Egy barátságot ápolni kell, fenn kell tartani, az nem megy, hogy soha nem érsz rá. Márpedig a legtöbben ezt csinálják a hozzád hasonló korúak és erre megy rá a legtöbb barátság.
2022. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Próbáltál nyitni az emberek felé?
2022. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így kevés a válaszhoz...

Milyen körökben mozogsz, mi érdekel, hogy értve "nem barátkozik veled senki"?

2022. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Cigány vagy?
2022. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Mert 27 éves férfi létedre még mindig szomorú arcocskát raksz a kérdésed mögé.
2022. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

Igen, kérdező. Meg tudom erősíteni, hogy a mosoly kifejezetten vonzza az embereket! :)


Nekem is szóvá teszik időnként a férfi ismerőseim a hangulatomat/arckifejezésemet. (Nyilván a mosolyomat szeretik jobban látni.)

2022. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha így van, akkor magadba kell keresned a hibát!

Sőt,valószínű tudod is jól hogy mi a probléma és miért vagy egy elcseszett alak.Csak változtatni nincs erőd, csak sajnáltató kérdést kiírni.

De szerintem ráb.sztál, mert itt nem nagyon kapsz buksi simogatást! Úgyhogy nagyon gyorsan szedd össze magad!

2022. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Sok gyerekkel dolgozom, pl ott is van aki azon sír, hogy vele nem barátkozik senki. De ő olyan búvalbacottan tud nézni mindenkire, hogy szabályosan elmegy az életkedved tőle. Olyan a kisugárzása, hogy meg se szólal, de már lehúzva érzed magad. Kb semminek se tud örülni. Amikor azt mondja, hogy boldog egyáltalán nem látszik rajta. Ő nem nagyon nyit az emberek felé, csak el várja, hogy vele barátkozzanak, de fentiek miatt nincs kedve senkinek. Aki meg mégis Meg teszi, arra kullancs módon ragad és a másiknak meg ettől megy el a kedve tőle.
2022. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nah volt időszak, hogy oda mentem sok emberhez és azt mondták, hogy mindenkire nyomulok...


Én ezért nem megyek inkább oda senkihez!

2022. máj. 8. 11:04
 10/22 anonim ***** válasza:
9-es, az emberek nem nagyon szeretik, ha a romák megszólítják őket, haverkodni, kéregetni, vagy verekedni akarnak.
2022. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!