Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfi-nő barátság kialakítása?

Férfi-nő barátság kialakítása?

Figyelt kérdés
Fiú tesókkal és szomszédokkal nőttem fel. Aztán a suliban próbáltam lányokkal is barátkozni, de valahogy mindig úgy jött össze, hogy hátba döftek. Jobban kijövök a fiúkkal. Viszont az utóbbi időkben szinte minden barátom kiköltözött külföldre, én pedig itt maradtam barátok nélkül... felnőttként viszont már sajnos nem alakulnak ki egyszerűen férfi-nő barátságok, én sem merek úgy igazán nyitni, mert félek, hogy azt gondolják, többet szeretnék és nyomulok.. pl múltkor megismertem egy fiút egy egynapos munka közben, akivel totálisan egy húron pendültünk, végig nevettük a napot, nap végén gondolkoztam, hogy hogy lehetne ezt folytatni, hogy lehetne ebből egy barátságot kialakítani, de nem akartam elhívni talizni, mert féltem hogy azt gondolja, randira hívom.. szóval mit gondoltok, hogy lehetne ilyen barátságokat kialakítani 29 éves nőként? És azért ebbe a kategóriába írtam, mert szerintem idevág, mit kéne tennem, hogy ne gondoljatok bele többet?
2022. máj. 13. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok, én is nő vagyok, 32 éves. És lassan 0 barát :(
2022. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Van párkapcsolatod, ha nincs, akkor nem gondoltál rá, mint potenciális jelöltre?

Miért érzed szükségességét a barátok halmozásának? Attól hogy külföldön vannak lehet tartani a kapcsolatot, az otthon lévőkkel meg sűrűbben találkozhatsz. A korral az egynemű barátságokat is nehéz kialakítani, ritka az a csillagállás amikor ez összejön. Amúgy meg simán megmondhatod, hogy csak barátként érdekel, ha ezek után reménykedik az az ő baja!

2022. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem, csak fiúkkal és fiús lányokkal működött a dolog nálam is...


Ez eléggé bizalom kérdése szerintem. Úgy gondolom, hogy nem az én felelősségem egy ellenkező neműnek ezredszerre is elmagyarázni, hogy nem akarok tőle semmit annak érdekében, hogy tudatosuljon benne, mi épp barátok vagyunk. Szerencsére nagyon pozitívak a tapasztalataim ilyen téren, sok fiú barátot szereztem, akik tényleg nem akarnak tőlem semmit és ez onnan is látszik, hogy mióta van párom, változatlan a kapcsolatom velük és őt is nagyon szeretik. Sok dologban jobban ki is jönnek, mint velem (pl én nem vagyok gamer, ők szoktak mindig játszani együtt).


Meg ha lesz párod, az ő barátai is tök jó opció ilyen szempontból. :D Sajnos az, hogy valaki szingli vagy sem, nem garancia semmire, szóval nem javasolnám, hogy direkt foglalt embereket keress vagy olyanokat, akiknek elvből nem kellene, hogy opció legyél... Sok emberben csalódtam már így, szemrebbenés nélkül rámhajtottak volna, a saját és az én kapcsolatomat sem tisztelve. Viszont tény, hogy mióta eljegyeztek, kevesebben értenek félre engem. :)


De azért lehet találni nagyon klassz társaságot szinglin is. Nem akar mindenki esztelenül megdugni attól, hogy egy csinos, felnőtt nő vagy. Egy szellemi szint felett ez nem ennyire egyszerű azért.


Segít, ha mozogsz olyan körökben, ahol több a fiú alapból és a lányok sem azok a tipikus rózsaszín udvartartásos világ. Nekem annyi előnyöm van, hogy a szakmámban 10% alatt van a nők aránya, így tök természetes egyébként is, hogy pl képzéseken, munkahelyen én vagyok az egyik nő, a másik meg a hres/pénzügyes kollegina kb. :D De egyébként szerintem a nők is sokkal jobb fejek egy ilyen közegben. Én pl az utóbbi időben megismertem pár fiúsabb érdeklődésű, vagány csajt, akik nem feszélyeztek annyira és nem kellett tartanom attól, hogy csettintésre behisztiznek bármire. Van is közülük két lány, akivel mondhatni barátnők vagyunk és úgy érzem magam végre, mintha valamelyik srác haverommal lógnék.

2022. máj. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normalis meloba ami nem egy napos, edzesen mondjuk vagy osszejovetelen/buliba haver haverja stb
2022. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Az ember fiának már nincsenek barátai.

Se lány és se fiú.

Mindenki csak a pénzt kedveli és szereti.

Pedig egy jó kis buli és párti, jó lenne.

Egy jó kis kiruccanás és egy jó kis kirándulás, Budapestről + Pécsre, Nyíregyházára, Miskolctapolcára és stb.

2022. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Max neked nincs
2022. máj. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!