Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gáz lenne írni neki?

Szerintetek gáz lenne írni neki?

Figyelt kérdés
Szóóval, van egy srác akivel régen egy csomót beszéltem, mindennap órákat, aztán egyszer csak így egyre kevesebbet, most meg semennyit nem beszélünk.. és nekem hiányzik, és az lenne a kérdésem, hogy gáz lenne ráírni, hogy mi történt, hogy már nem beszélünk

2022. máj. 15. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2022. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, nem veszítesz semmit.
2022. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz!
2022. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de a beszélgetés témáit nem ismerjük.


Nekem van olyan ismerősöm, aki állandóan írkálta a depressziós maszlagait, én meg lelkiismeretesen próbáltam segíteni és válaszolgatni aztán nagyon őszintén leírt nekem olyan rólam alkotott gondolatokat meg véleményéket, ami miatt elég taplónak éreztem, de ő meg nem sértésnek szánta, csak elmondta, mert jó elmondani.


Mindig úgy érezte, jó beszélgetni, de nekem nagyon sok energiámat elvette, sokszor lehetetlen időkben írt rám, pl hajnali kettőkor kellett neki egy lelki fröccs.


Ha rám írt már inkább éreztem levertséget semmint izgatottságot vagy közömbösséget.


Mostanában nem beszélünk, de nem örülnék ha rámírna.

2022. máj. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, 4es: igazából általában ő hozott fel témát, elmesélte hogy van, milyen napja volt(én is neki) de nem úgy, hogy: jól köszi, jó napom volt, hanem jó részletesen, mély beszélgetéseink voltak, és úgy éreztem szeret

Igazából írtam neki, és azt mondta azért nem beszélünk már, mert hogy ő soha nem ír senkinek… ezt viszont nem értettem/értem mert sokszor ő írt rám, vagy amikor kezdtünk eltávolodni egymást akkor is néha csak rám írt, hogy hiányzom neki.. és ilyenkor újra beszélgettünk, de arra is volt példa hogy a semmiből felhívott este és gitározott nekem(és elvileg ő még soha senkinek nem gitározott önszántából, csak ha meg kerték, de akkor sem mindig) sokszor volt, hogy ő elment bulizni, játszott stb.. de akkor is írt, vagy már nagyon fáradt volt, de fent maradt csak azért mert megkértem, sokszor féltékeny volt, ha más fiúkkal is beszéltem (de eleve nem sűrűn beszéltem rajta kívül mással)és szerintem ezek alapján jogosan érzem azt, hogy szeretett, mint barát vagy akárhogy.. és nem hiszem, hogy ezért ne beszélnénk mert ő nem keres soha senkit.. aztán lehet csak túl gondolom és tényleg ezért nem

2022. máj. 16. 20:34
 6/7 Johnathanos válasza:

Elvileg az igaz barátság sohasem szakad meg, ha távkapcsolat keletkezik vagy akármi de akkor sem. Próba szerencse,próbálj neki írni és majd kiderül az alapján hogy kőlcsönös e az öröm. Fogod majd látni az írása alapján hogy megváltozott és lexar téged vagy csak túl elfoglalt. De ahogy az elején írtam, az igaz barátokra mindig van időnk, mégha csak 5-10perc de legalább van érdeklődés.

Próbáld meg és meglátod, nem vezstesz vele semmit

2022. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval igazából, nem tudom, hogy bárkit is érdekel, de kb 4 napja írtam neki, akkor ignorált, vagyis nem túlzottan éreztem azt, hogy ő beszélni szeretne velem, viszont ma küldtem neki snapen streakot, es igazából ahogy arra válaszolt ma beszéltünk kb 6-7 órát es nagyon joo, egyszer volt ilyen nagyon kis aranyos, de volt az a baráti csipkelődés is, és a viccből megsértődések, és most úgy érzem, van esély, hogy újra nap mint nap több órákat beszélgessünk (nem feltétlen ilyen sokat)
2022. máj. 20. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!