Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen tulajdonságokkal...

Milyen tulajdonságokkal rendelkezik a legjobb barátotok? Hogyan válhat valaki jó baráttá?

Figyelt kérdés
Szeretnék szerezni egy jó barátot, mert az egyetlen volt, az sajnos meghalt, és nagyon magányosnak érzem magam azóta. A problémám, hogy autista vagyok, nagyon nehezen tartom fent a rendszeres kontaktot, akár üzenetváltásról, akár találkozásról van szó. A barátom a szomszédom is volt, így mindig összefutottunk. Nálatok hogyan alakult ki barátság, mit tartotok fontosnak egy barátságnál?

2022. máj. 21. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy,hogy megosztottuk egymással a legféltettebb titkainkat,amúgy hasonló zenét szerettünk.Legjobb barátok lettünk és támogattuk egymást.Rengeteget nevetünk együtt.
2022. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Részvétem Kérdező!🖤


Tulajdonságok: megértő, kedves, közvetlen, nyitott, barátságos, jóindulatú


Egy koliban voltunk gimi alatt és köszönőviszonyban voltunk. Egyik nap meg azzal a távolságibusszal ment, amivel én, csak egy megállóval később szállt fel. Elég zsúfolt volt, és végül odajött hozzám, hogy leülhetne-e. Aztán beszélgetni kezdtünk, kiderült, hogy egy városban lakunk, és a kevés buszjárat miatt szinte mindig együtt utaztunk (egyszerre lettünk bejárósok) és pár hét alatt rengeteg belsős poénunk lett, mindenféléről tudtunk hosszú ideig beszélgetni, és szinte észrevétlenül kialakult egy mély barátság. Konkrétan azonnal megtaláltuk a közöshangot. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, és vannak közös programjaink is és tényleg mindent meg tudunk beszélni.


Amit fontosnak tartok: legyen közvetlen, megértő, barátságos, elfogadó, kedves, lehessen vele bármiről beszélni (felszínesebb és mélyebb témákról is), bátran vállalja a véleményét, számíthassak rá, legyen őszinte, megbízható és tudjunk személyes találkozásokat is beiktatni.

2022. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem osztálytársam volt a középiskolában. Úgy barátkoztunk össze, hogy második nap, amikor a gyakorlati helyről jöttünk hazafelé ő tudta az utat és csatlakoztam hozzá. Elkísért és megmutatta, merre kell menni. Ő a városba járt általános iskolában is és jobban ismerte mint én. Volt egy másik csaj is, ő is velünk volt akkor is és most is megmaradtak nekem. Az csak később alakult ki, hogy ő lett a legjobb barátnőm. Közben páran jöttek-mentek, de ők ketten megvannak a mai napig.

Nekem fontos, hogy tudjon kezelni, legyen olyan a humora mint nekem, őszinte legyen, mélyebb dolgokról is lehessen beszélni vele, ott legyen ha szükséges. Mindig humorral kezdődtek a barátságaim, nekem az nagyon fontos, hogy jókat tudjunk nevetni már az elején.

2022. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!