Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mit jelenthet? (Fiú lány...

Ez mit jelenthet? (Fiú lány barátság)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel jóba lettünk az utóbbi időben, és 2-3 napja a kapcsolatokról (szerelem) érdeklődik


Én nem szeretnék tőle semmit, viszont ez jelenthet az ő oldaláról valamit? + vannak egyéb dolgok is, ami miatt egyszer azt gondolom ő többet is akar mint barátság, viszont aztán egy másik dologgal egyértelműen csak barátságról van szó. (De ezeket legfeljebb privátban fejteném ki)



2022. máj. 25. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
NINCS OLYAN hogy fiú-lány barátság. Ezt el kell felejteni. Maximum 7-8 éves korig.
2022. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Vagy különleges körülmények között.

Ez most nem annak tűnik.

TE mit akarsz?

2022. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
#1 attól, hogy te csak a farkaddal tudsz gondolkodni, ne vetítsd ki másokra is, köszi puszi
2022. máj. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
#3 Cuki vagy, pont teljesen ellentétes tapasztalatok miatt írtam amit írtam. Nevezetesen pont aktuális gond nálam hogy nem tudok haverkodni egy olyan lánnyal akivel gimi óta ismerjük egymást és akivel tökéletesen egy hullámhosszon vagyunk, mert nem jön el találkozni mivel nem hagyja a pasija. Erről ennyit. Nem csak azért nem lehet férfi és nő közt barátság mert egyből dugnak. Hanem mert mondjuk ha az egyik kapcsolatban van akkor találkozni se tudnak mert azonnal hisztéria van megcsalásról meg hűtlenségről meg be akarja verni a pasi a másik férfi képét, satöbbi.
2022. máj. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó barátság esetén nincsenek tabu témák. Felületes barátság esetén vannak.

Ha többet akar, mint barátság, akkor meg kell kérdezni tőle. Ha igaz barát, akkor válaszolni fog. Nincs ebben semmi kínos dolog. Én havernak is elmondtam mikor szerelmes lettem belé.

2022. máj. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

#1

Anyámnak van egy férfi haverja gyerekkora óta. Már idősek, de még mindig sokszor összejárnak sörözni, sütögetni. Természetesen ez idő alatt összebarátkozott a férfivel és a feleségével is anyám meg apám is, szóval 2 nő, 2 férfi, négyen barátok. Létezik férfi nő barátság, akár egy életen át is.

2022. máj. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
#4 És ez akkor kinek is a hibája? Aki hagyja, hogy érzelmileg zsarolja a párja.
2022. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!