Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyen igaz barát? Mit...

Az ilyen igaz barát? Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval van egy elvileg legjobb barátnőm. Deháát… nem tudom mennyire mondható annak. Lejárat emberek előtt. Pl találkoztunk azzal az emberrel aki nekem nagyon teszik és tudja ő is nagyon jól… nos…felpofozott előtte miközbe beszéltem VELE, ráadásul nem valami finoman, de csak így “viccből” tudjátok:D Na meg én mindig meghallgatom bármi van, erre ő, ha valamit mondok neki akkor csak azt hallja meg ami számára is fontos:)) Az én problémáim teljesen le vannak szarva. De amikor mondok is neki valamit látom a szemében, hogy nem igazán izgatja:DD Múltkor mutattam neki egy képet erre ránéz és erre elkezd egy teljesen mást mondani, semmi reakció. De ha én nem figyelek egy pillanatra akkor már megint mi a bajod? Tudjátok:D Aztán soha nem tudom végigmondani amit szeretnék egyszerűen mindig beleszól, de nyilván ha én is beleszólok 1x-2x akkor már gonosz vagyok…:D

16 16 (lanyok)

Bocsi, hogy ennyit panaszkodtam

Egyébként már mondtam neki ezt de le se szarta://


2022. máj. 25. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye nem akarod azt mondani, hogy nem tudod a választ magadtól?
2022. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok barátnők, a csicskája vagy.
2022. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott megálltam az olvasásban, hogy felpofozott. Ha akárki kezet mer rám emelni, minden kapcsolatot megszüntetek vele.
2022. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok. Volt egy ilyen ismerősöm. Szépen leépítettem a "barátságunkat". Olyan emberrel nem érdemes foglakozni, akit csak a saját problémái érdeklenek, és elvárja, hogy törődj vele, de ő nem viszonozza ezt.


Konkrétan tudom, hogy miről beszélsz. Amikor mondasz valami számodra fontosat, elvárod, hogy reagáljon, erre belekezd egy full más monológba. Hát menjen a francba, az anyjával szórakozzon. Baromi idegesitőek az ilyen emberek...

2022. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!