Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a legjobb...

Mit csináljak a legjobb barátnőmmel? (Több lent)

Figyelt kérdés

Hali! Egy 18 éves lány vagyok, a legjobb barátnöm (legyen a neve Laura) szintén 18. Mostanában elkezdett ismerkedni fiúkkal, amivel egyébként nem lenne semmi baj. Csak az a probléma, hogy túlságosan nyumolósan beszélget velük (interneten ismerkedik) egyszerre ír kb 10 üzenetet, ha 5 percen belül nem válaszol akkor még többet és ezért sajnos nem jön össze neki, mert a fiúk is túl nyumulósnak tartják. De ő ezt nem érti meg. Meg az a durva, hogy múlt hét hétfőn utasította el emiatt egy fiú, de másnap már más srácnak írogatott. Sajnos szintén rossz vége lett. És megint kezdődik elölről. Hiába magyaráztam, hogy ez így nem lesz jó, és ne legyen annyira nyumulósnak, nem fogja fel. Plusz mondtam, hogy ne eröltesse a szerelmet, mert így csak pofára fog esni (tapasztalat) de elengedi a füle mellett. Segíteni akarok neki, mivel a legjobb barátnőm és nem akarom hogy baja legyen, mert nagyon érzékeny és ha így megy tovább, teljesen össze fog törni.

Mit tegyek? :(



2022. febr. 28. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ne szólj többet bele. Más kárán tanul az okos, ő meg ...
2022. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
23%

Kikérte a véleményed? Igen, vagy nem? Ha nem, akkor ne erőszakold rá, mert ez az ő élete. Ha igen, akkor elmondod neki egyszer, és majd ő eldönti, hogy mit kezd az információkkal.

Hagyd békén, mert így te is ugyanúgy nyomulsz, mint ő.

Ha nem kért meg rá, hogy segíts rajta, akkor tartsd meg magadnak a tanácsaidat.

2022. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!