Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Náthásan lemondanád a strandol...

Náthásan lemondanád a strandolást?

Figyelt kérdés

Holnapra van megbeszélve, amúgy mennék, viszont tegnap óta folyik az orrom, más tünetem nincs.

Max talán vízbe nem mennék be.



2022. jún. 3. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Le. Nem lenne hangulatom jopofizNi folyó orral.

Egyébként nem lehet,hogy allergia miatt?

2022. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam amúgy rá, de nekem csak aug végén szokott előjönni.
2022. jún. 3. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én visszamondanám. Egyrészt. Másrészt holnapra - legalább is felénk - zivatarokat mond, vasárnap lesz inkább jó idő.
2022. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Elég érdekes, ha ez valakinek kérdéses. Őszintén szólva nem tudom, ki örülne neki, ha a strandon valaki összetaknyolna- és fertőzne mindenkit.

Betegen minden közösségi programot offolok inkább, pláne egy strandot.

Arról nem is beszélve, hogy ha meg vagy fázva, nem is tenne jót.

2022. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es azért kérdeztem, mert kérdéses :) Ennyi erővel buszon, metrón is taknyolhatnék mindenkit, bár nem szokásom másokat taknyolni.
2022. jún. 3. 14:10
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Fertőző betegen nem is szabad bemenni a medencébe, hogy ne fertőzz meg másokat. A klóros víz pláne nem fog neked jót tenni. Már mondhatod is le.
2022. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A klór csak fertőtlenít, és megyek, erről ennyit :)
2022. jún. 3. 16:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Érezd jól magad. Ha a helyedben lennék azért nem mennék el, mert ha náthás vagyok rettentően fáradékony és nyűgös is. Nem élvezném
2022. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miert kerdezted? Ne menjel. Beteg vagy. Kurald ki otthon. A strandon gyerekek is vannak, konnyu tovabbadni valamit.
2022. jún. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hova tűntél, kérdező? Tegnap beszélgettünk és tök jó volt. Nekem már nem folyik az orrom nagyon és lehet, holnap megyek strandolni.
2022. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!