Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy ismeretlen személy...

Ha egy ismeretlen személy jelöl be Facebookon, a visszajelölés előtt/után meg szoktad kérdezni üzenetben ki ő?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor kérdezed meg, ha jobban felkeltette az érdeklődésed?

2022. jún. 5. 19:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Ha számomra tökre ismeretlen egyén, visszajelölés előtt mindig megkérdezem. Csak azért nem jelölöm vissza, mert "hűdejó csaj/pasas".
2022. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Én nem jelölöm vissza azt, akit nem ismerek. Nem 8s kérdezek semmit.
2022. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Eleve vissza sem jelölök ismeretlent, így rá sem írok.
2022. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Van hogy nem csinálok semmit, nem is jelölöm vissza, nem is utasítom el, nem is írok rá.

És van olyan (ritkán) hogy ráírok hogy "Szia! Mi honnan ismerjük egymást?" vagy valami hasonlót. Attól függ, milyen kedvem van.

Ismeretlent csak úgy nem jelölök vissza. Viszont volt már hogy az illető leírta hogy honnan az ismeretség, és akkor már beugrott.

2022. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#1 Ez egy tudatos felhasználói hozzáállás. Nem szokták furcsállni? Vagy már rögtön másfajta érdeklődésnek tekinteni?


#2 Ez is teljesen rendben van. És ha közvetetten ismered (látásból, esetleg egy ismerősöd valakije), változik az etikett?

2022. jún. 5. 20:19
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Én sem jelölök vissza olyat,akit nem ismerek:)
2022. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Örömmel olvasom 3-as, 4-es, 6-os.

Én azt gondoltam ennél gyakoribb a gondolkodás nélküli, első benyomásbeli visszaigazolás, de tévedtem.

Akkor mindenkinek szól a tudatos jelző! :)


#4 Mitől függ a kedved?

2022. jún. 5. 20:31
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
7, nem is tudom, van amikor közlékenyebb vagy kíváncsibb kedvemben vagyok, és akkor rákérdezek hogy honnan ismerjük egymást. Főleg ha gyanús. Mikor nem tudom hová tenni az illetőt, de mintha valami mégis derengene hogy talán ismerjük egymást valahonnan, régről. Olyankor írok.
2022. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Ez attól függ, ki miért van a facebookon, nem? Ha valaki semmiben sem jó, akkor legyen így, hogy nem jelöl vissza. De az, aki mondjuk valami sportban bajnok, valamit gyárt, satöbbi, hát annál jelentkeznek olyanok, akik az eseményekkel lépést akarnak tartani. És elég sok van ezekből, akinek nincs egy magán és egy profi oldala.

Mondjuk én eseményeket fényképezek, és vagy kiderül, vagy nem, hogy a jelentkező az egyik előadó mamája, de ma már mindenki hatszor vált el és amúgy is a lánynevét viseli...

2022. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#8 Köszi a választ!

Tőled is megkérdezem: nem szokták többnek gondolni a "nagy" érdeklődést?

Nálam van egy olyan szortírozási rendszer, hogyha szimpatikusnak tűnik, akkor rákérdezek, lehet ebből ered, hogy belelátok egyebeket, közben pedig semmiség.

Persze érdekes lehet még a korosztály, ellenkező neműek-e, ilyen tekintetben is eltérőek lehetnek a szokások.

2022. jún. 5. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!