Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem kibékülni a barátommal vagy végleg elcsesztem ?

Figyelt kérdés
Ugye barátommal immár 13 éve barátok vagyunk/voltunk.A lényeg,hogy régóta jóban vagyok az édesanyjával is. Szétment a pasijával,és elhívott strandra,sütizni stb.Beszélgettünk,jól elvoltunk.Majd hazafelé menve megsimitotta a karom majd azt mondta hogy milyen jó hogy itt vagyok,meg hogy ha egyidősek lennénk már a barátnőm lenne.Ekkor követtem el egy hatalmas ostobaságot aminek egy hete iszom a levét.Azt válaszoltam hogy ugyan ma már nem számit a kor és én belemennék a dologba titokba.Ere azt mondta hogy inkább nem.Elfogadtgam.Totál normálisan elváltunk még szó is volt arról,hogy akkor máskor is elmehetnénk valahova.A lényeg hogy utánna haver napokig nem vette fel a telefont ráirtam az anyjára messengeren hogy mit tud róla azt mondta nem tudja elment délután azóta nem látta.Majd pár nap után felvettea haverom,majd lecseszett hogy tiszta beteg debil vagyok menjek szanatóriumba,és hogy végzett velem majd lecsapta a telefont.Ráirtam az anyjára ismét hogy mit mondott neki mi történt,látta de nem válaszolt,majd szépen megköszöntem neki hogy arra nem vette a fáradságot hogy leirja hogy mi történt.Arra sem válaszolt.Ez egy hete volt.
2022. jún. 7. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek annyi.
2022. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ezt ő rontotta el. Először is ő mondott olyan dolgot először, ami félreérthető, aztán még ő van megsértődve rajta? Utána meg még nem normálisnak tűnik majd nem keres felhívod és úgy beszél veled mint a kutyával?

Na tudod kinek kéne ilyen barát.. szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot azonnal.


amúgy mi a nemetek?

2022. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtős
2022. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 2es

A kérdező férfi és a barátja is

A strandra a haverja anyjával ment és az anyukával beszélte ezt hogy titokban együtt lenne vele

Valószínűleg ezt a haverja megtudta és ezért hanyagolja mert kB rá pattant az anyjára , tehet titokban a barátja háta mögött benne lett volna hogy dugogatja az anyját

Én is kibutam volna a srác helyében

2022. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
jaaa.. én meg már nem értettem az egészet hogy most mi van két pasi akar együtt lenni vagy mi ez az egész :D kicsit bonyolultan írta le.
2022. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De az én hibám,mert lényegében bepróbálkozással reagáltam az édesanyja szavaira holott lehet hogy csak tényleg jófejségből mondta.Valószinűleg hazament és az volt az első dolga az anyjának hogy elmondta a fiának hogy bepróbálkoztam a háta mögött.Engem csak az csesz fel jogosan vagy jogtalanul hogy ezek után miért nem válaszolt vissza az édesanyja,mert csak szimplán kiváncsi lennék hogy hogyan adta elő a sztorit otthon.
2022. jún. 7. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez mindenhogy gáz

Ha a haverom a hátam mögött kB felajánlkozna anyámnak még bele is venném a fejét a betonba

Az is gáz hogy bepróbálkozik anyámnál , de hogy ezt pont a barátom lenne képes megtenni velem undorító

2022. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom #2-t miért kellett lepontozni, mert kétszer kellett elolvasnom, hogy megértsem, annyira félreérthetően van fogalmazva.

A kérdésre válaszolva ezt elrontottátok. Igazából még csak nem is egészen a te hibád, a barátod anyja is nagyon beteg, hogy ilyeneket mond, pláne, hogy még utána a fiának is elmondja. Szóval én megértem, hogy a srác ki van akadva, de elsősorban az anyja a hibás szerintem, de te is, hogy így válaszoltál neki.

2022. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!