Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet hogy így megéreztem...

Hogy lehet hogy így megéreztem, hogy ír?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmről van szó, aki sajnos messze lakik, így ritkán találkozunk, de nagyon nagyon szeretem őt, ha rá gondolok kicsit elszomorodok mert nem tartjuk rendszeresen a kapcsolatot, és hiányzik. Semmilyen közösségi oldalon nincs fent, kivéve egyet, ami nem ismert, és ha valaki üzenetet küld neked, akkor nem is jelzi. Elég rossz, de én csak azért töltöttem le, mert itt tudok ezzel a lánnyal beszélgetni. Nagyon ritkán lép fel, de komolyan, évente 1-2 alkalommal kb, és ma este 8 körül miközben ültem a szobámban valahogy jött egy érzés, hogy meg kéne nézni írt-e (valami azt súgta igen) és beléptem az oldalra és ma délután 3-kor pont írt!😮 Nagyon meglepődtem, mivel tényleg nagyon ritkán jár az oldalra, emiatt én is, de ez kicsit durva hogy így megéreztem ezt, nem?

2022. jún. 7. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

kapcsold be az értesítés hangot, akkor hallani is fogod.

de egyébként velem is szokott ilyen lenni

2022. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
75%
Én mindig megérzem amikor egy bizonyos személy írni fog, nem tudom hogy lehet ez, múltkor álmomból ébredtem fel hogy hátha írt, bekapcsoltam a netet és néhány másodperce üzent, meglepődtem nagyon, sokszor előfordul, majdnemhogy mindig
2022. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
42%
Ezekkel a tulajdonsâgokkal minden ember rendelkezik, csak a rohano vilàg zaja elnyomja ezeket a képességeket. Nekem is csak 1 -2 emberrel van ilyen megérzésem, hogy pontosan hogy működik az jo kérdés, mindenki egy " ràdio vevő"- àllitòlag a sajàt személyiségünket is csak "befogjuk", én eltudom képzelni ha valaki rànk hangolódik, mert rànk gondol, akkor abbol a jelből is érzékelünk es igy érzünk rà.
2022. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell közösségi oldal, létezik például a Google Chat is. Csak hogy könnyebben kommunikáljatok.
2022. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Adom, hogy ilyeneken mindig fennakadnak emberek, hogy úristen, telepátia meg ilyenek, közben meg azt elfelejted, hogy hányszor jut eszedbe, hányszor hiányzik és soha nem ír közben. Tehát millió alkalom után pont beadja az RNG, hogy most éppen sikerült pont időben elkapd, ezt ki is adja a matek. Van ilyen. Meg lesz olyan, hogy 1000x azt hiszed írt már, oszt' mégse.
2022. jún. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5, lehet, hogy máskor csak eszébe jut, de az alkalmazást nem nézi meg.
2022. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!