Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy szemét vagyok, hogy az...

Egy szemét vagyok, hogy az egyetlen barátom mellett is felemészt a magány? Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt? Megbántottam ezzel és már ő megérezte ezt bennem valahogyan.

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem szemétség, hanem csak éretlenség. (Persze ő veheti szemétségnek, de az más)


Nem mindegy, hogy magányos vagy, vagy egyedül vagy. Felejtsd el ezt a magányos önsajnálósdit!

Próbáld inkább magad felé fordítani ezeket az energiákat, fejleszd magadat!


Vannak kielégületlen társas szükségleteid, amik jelzésként negatív érzéseket generálnak benned. Gondolkodj el rajta, hogy mik ezek, és miért léteznek egyáltalán, ha van egy jóbarátod?

Asszertivitást javaslom!

2019. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi szemétség, valószínűleg extrovertált vagy, és vágysz a társasági életre.
2019. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!