Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes szerelmet vallani egy...

Érdemes szerelmet vallani egy barátomnak?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom, aki nagyon tetszik már hónapok óta. Próbáltam elfojtani, eltitkolni, de egyre jobban nehezemre esik. Szenvedek is, mert hazudnom kell arról, ki tetszik, hazudnom kell arról hogy nem érdekel, mikor másokkal randizik. De egyben ez az egyik legjobb barátságom, nagyon egymásra vagyunk hangolva, nagyon sokat veszítenék vele. Viszont ezt nem tudom így elviselni, folyton sírok, meg rossz a kedvem. Tudom, hogy nem viszonozza az érzéseim, de egyszerűbb lenne, ha ezt elmondanám?

18 lány


2022. jún. 10. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Felejtsd el ot, nem latod rajta hogy o a r"ibanc fiu megfeleloje?


"másokkal randizik"


tobbes szamba irtad. te is csak egy lennel a sok kozul neki

2022. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Igen, érdemes. Ha ennyire jóban vagytok, akkor nem lesz belőle baj, ha visszautasít. És mindenképpen muszáj leszel túllépni rajta.
2022. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

En mindenkepen megprobalnek beszelni vele errol. Mar csak azert is, mert te igy szenvedsz. Nehezen titkolod a vonzalmadat, megjatszod magad.

Amugy mibol gondolod, h nem viszonozza az erzeseidet?


Ha megis ugy lenne, akkor jobban jarsz, ha (atmenetileg) nem baratkoztok. Legalabbis, amig tul nem leszel rajta.

2022. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mert többször is mondta már, hogy csak barátként tekint rám
2022. jún. 10. 10:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha többször is mondta akkor már nem érdemes. És ha így sem tudsz továbblépni, akkor úgy tűnik, hogy sajnos az egyetlen megoldás, hogy megszakítod vele a barátságot. Ne beszélj vele, ne gondolj rá, kerüld el, foglald el magad valamivel, ismerkedj meg új emberekkel. Aztán majd ha már teljesen túlleszel ezen, akkor újra felkeresheted.
2022. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Érdemes 😃 hát ezen kiégtem, érdemes. 😃
2022. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha igy megmondta, akkor osztom 5-os valaszat.


Sajnos hiaba erzed ugy, h sokat veszitesz, hosszutavon igy jarsz legjobban. Ez gyakorlatilag igy onmagad kinzasa.

2022. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondta, hogy barátkent tekint rád még véletlenül se vallj szerelmet, mert ott ért véget a barátságotok.
2022. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de ez így már nem barátság nem? mert nekem ott a szándékom, és ezen a ponton már csak arról szól mennyire tudom eltitkolni
2022. jún. 10. 17:03
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igy van, ahogy mondod.
2022. jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!