Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb lány barátomnak...

Legjobb lány barátomnak szerelmet vallottam szilveszterkor, volt bennem nem kevés ital. Ti mit tennétek a helyemben? /F

Figyelt kérdés
Azóta semmi sem a régi. Teljesen máshogy beszél velem, igazából nem tudnám megmondani hogyan. Leginkább olyan semlegesen. Beszéltem vele a dologról, megmondtam neki hogy be voltam rúgva, ne vegye komolyan a történteket. De ezzel a mondattal mégrosszabb lett a helyzet. Jelenleg hagyom őt, mert ötletem sincs hogy ezt hogyan kezeljem.

2019. jan. 2. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Es amugy tenyleg szerelmes vagy ?

Te tetszel neki?

2019. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ő is akart tőled valamit, csak váratlanul érte a helyzet. Kezdte volna feldolgozni, aztán ezzel, hogy közölted vele, hogy mégsem akarsz semmit, lehet ezzel romboltál le mindent.


De ez csak egy lehetőség


Helyedbe várnék pár napot, nem beszélnék vele, max ha ír de akkor sem terjedelmesen írnék vissza neki, csak amennyit muszáj, de nem flegma hangnemben. Aztán elhívni egy talira, és mindent megbeszélni vele. De mikor elhivod ne mondd neki, hogy mit akarsz megbeszélni vele.

2019. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is műveltem egy ilyet nem rég. Utána kicsit még beszéltük aztán már nem. Nekem sem volt olyan már utána és nem amiatt, hogy ő nem, hanem emiatt a hidegség miatt ahogy mondta, mintha nem váltana ki belőle semmilyen érzelmet az egész szituáció.


De én legalább nem vontam így vissza, hogy csak részeg voltam.

2019. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elsősorban visszavonnám a visszavonását, mert részegen igenis levetkőzi a korlátokat az ember és őszintévé válik, így a tagadása egy szimpla ordas hazugság, amivel leromboltad a beléd vetett bizalmát.

"Figyelj! Igen, az utóbbi időben vonzódni kezdtem hozzád, ez az egészséges férfiak sorsa, ha sokáig vannak szimpatikus lányok közelében. Tudnod kell, hogy ez semmit sem befolyásol, teljesen ugyanaz az ember maradtam még ettől, mint eddig voltam. A legjobb lány barátom vagy, ismersz engem, bízz bennem! Sokkal fontosabb ez számomra, mint hogy a páromnak tudhassalak téged, nem kell emiatt aggódnod. Szeretném, ha számíthatnánk egymásra, úgy érzem, annál már jóval több mindent átéltünk közösen, hogy ez problémát okozhasson köztünk. Kérlek, gondold át és próbálj megérteni! Ez is csak én vagyok. Nyugodtan ismerkedj akikkel szeretnél, nem bántasz meg vele, nem kell falat emelned közénk emiatt. Csak egy új tulajdonságomat osztottam meg a barátommal, azt remélve, hogy talán elfogad ezzel együtt is - elvégre nem sorozatgyilkolást ismertem be neked, vagy ilyesmi. Szent a béke?"

..vagy valami ilyesmi.

2019. jan. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek, mai nap átmegyek hozzá és megbeszélem vele a történteket. Abban igazatok van hogy részegen az ember őszinte, de én valóban nem érzek iránta semmit, szóval ebben az esetben fogalmam sincs mi az igaz. Ezt lehet nagyon elszúrtam..
2019. jan. 3. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!