Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vegyem rá barátnõmet,ho...

Hogyan vegyem rá barátnõmet,hogy lefoglalja magát,és másokkal is barátkozzon?

Figyelt kérdés
Barátnõm mindig "rámakaszkodik",mindennap jönni akar.Most komoly párkapcsolati problémái is vannak.Bántalmazó a párja.Rám tud leginkább segítségre támaszkodni,ha komoly bajban van.Szeretne menni szórakozni,táncolni,de amikor lehetõsége lenne,minden kifogás van.Itt fáj,ott fáj.A régi barátnõi nem érnek rá vele menni,foglalkozni,csak ritkán,mert le vannak kötve családdal,munkával.Barátnõmnek egy4 órás állása van,nem sok jövedelemmel,de ebben "halálra" fárad.Felhivattam vele 1-2rěgi közös barátnönket,ismerõst,hátha mennének vele bálba.Én nem vagyok bulizós.Egy-két hónapig segitettem neki az agressziv párja miatt intézni,érdeklödni ügyvédeknél,biróságon,segélyazolgálatokat stb.A házat is el akarná adni,mert közös,és otthagyni a társát.Ezért is tanácsokat várt,hol,hogyan hirdesse.Most megállt az ügy,nem tudnak megegyezni.Házat 1-2helyen hirdették csak,de több helyen kellene.Most õ sem intézi tovább,buliba 1-szer ment el,ahol egy ismerõsöm bemutatta a többieknek.Most azért talál kifogást,hogy rossz egyedül bemennie.Úgy látom,hogy lusta,ěs kěnyelmes bemenni.Mindig hozzám akar jönni.Nekem már terhes,most épp segitségre sem szorul.Nem akar barátkozni sem másokkal ott,ha megy is.Hiába mondon neki,igy egyedül marad.Inkább otthon gubbaszt a mogorva társával,és hallgatja morgását.Mondtam neki,keressen még plusz munkát,vagy szabadidõs klubot,de azt sem akarja.Nem akarom fogadni addig,mig nem kěnyszerül rá az egyedüllét és unalom miatt,hogy próbálja lekötni magát,barátkozni stb.Más is igy csinálja.ha unatkozik.Õ csak a sült galambra vár,és hogy én fogadjam mindig.

#barátnő #leköti magát
2022. jún. 11. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Kénytelen vagy elengedni, nem tudod magadra venni a sorsát, nem vagy az anyja. Energiavámpír. Ami baráti kötelességed volt, már megtetted. Saját magától nem tudod megmenteni.
2022. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom elengedni,mert mindig jön valami ürüggyel. Nem is hívom,nem tudom lerázni.
2022. jún. 11. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Akkor drasztikusan a képébe vágva. Nem marad más, mint összeveszni, különben rámész az ő hülyeségére. A telefonját ne vedd fel.
2022. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!