Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baráti összejövetelen, amikor...

Baráti összejövetelen, amikor kettesben maradtam a házigazdával, olyanokat mondott nekem, hogy “kiny@lnálak” meg “kívánl@k”. Mondtam, hogy ezt a beszélgetést engedjük el, majd leléptem. Jött a kérdés “miért?”

Figyelt kérdés

Csávó 30 éves, gyerekei vannak meg felesége, ráadásul tudja, hogy barátom van 5 éve (ő 23 én 21 vagyok). Nem igazán tudom most mi legyen, ezek után elég kínos lesz vele egy helyiségben tartózkodni.

Többször is mondott már ilyeneket, de azok egyszerű bókok voltak (pl.csinos vagy) ezért nem vettem komolyan. De most konkrétan a szemembe nézve mondta ezeket és majdnem le is tapizott, amikor vettem a cipőm. Viszont, amikor visszajöttek a többiek, mintha mi sem történt volna próbált velem beszélgetni. Ezek után nem akarok a közelébe menni, de a családjaink jóban vannak így nem tudom elkerülni a találkozást. Mit tegyek?



2022. jún. 11. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
most nem jött be neki , majd más lányok vevők lesznek a potya nyalásra .
2022. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el a többieknek! És tiltsd le mindenhol.
2022. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Vedd fel legközelebb telefonnal aztán küldd át nekik "találtam egy jó csengőhangot" szöveggel.:))))) Amúgy brutál durva.
2022. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Először is: nagyon jól tetted, hogy azonnal elmentél!


Mennyire volt ittas, amikor ezt tette? Mert ha részeg volt, akkor lehet, nem volt teljesen ura önmagának és lehet, nem is emlékszik a dologra. Ez persze nem menti fel semmi alól, de lehetőséget teremt arra, hogy beszélj vele. Ha amúgy normális, akkor ha szembesíted azzal, mit tett részegen és hogy számodra ez mennyire kellemetlen és ijesztő volt, akkor elnézést fog kérni és komolyan el fog gondolkodni a dolgokon. Persze ezek után sem érdemes vele kettesben maradni, de talán nem kell minden áron kerülnöd.


Ha józanul csinálta, akkor viszont tényleg kerüld minden áron! Ha olyan a családod, akkor mondd el nekik, mi történt, meg fogják érteni, ha nem mész olyan programra, ahol ő is ott van, ha pedig elkerülhetetlen, akkor távol fogják tartani tőled. Emellett érdemes lehet a társasághoz tartozó nőknek négyszemközt elmesélni, hogy mi történt, nehogy ők így járjanak.

2022. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!