Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Furcsa lehet, ha egy hármas...

Furcsa lehet, ha egy hármas barátságban csak kettesben találkozik két barát a három közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hárman vagyunk barátnők (nem annyira közeliek, de, ha találkozunk, akkor jól el vagyunk). A vírus miatt az egyikünk most vidéken van, viszont a másik lány feljött Budapestre (én Budapesten élek).

Szerintetek furcsa lenne, ha kezdeményezném, hogy találkozzunk csak így kettesben is, ha már mindketten egy városban vagyunk? Ő valamiért nem kérdezi meg, lehet azért, mert a harmadiknak nem esne jól?



#lány #barát #Hármasbarátság
2021. febr. 14. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
sértődés lesz
2021. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha hosszú ideig tart egy kapcsolat, akkor előbb utóbb lesznek ilyenek, hogy valaki nincs ott. De dönthettek úgy is, hogy ti csak hárman vagy semmi. Ahogy érzitek.
2021. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyen baratsagokban, ahogyan elkezd szorosabba valni a barati viszony, az egyik altalaban mindig hatterbe szorul, esetleg idovel "feleslegesse" valik es a masik ket fel kozott komolyabb lesz a kotodes. Ez nem baj igazabol, attol meg maradhattok baratnok mind a harman, ha a harmadik fel nem sertodik meg.
2021. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából már volt olyan, ha jól tudom, hogy ők taliztak nélkülem (én nem tudtam menni akkor), meg néha ez a harmadik lány fölhívta a másik lányt, engem meg nem. Engem ez nem zavart, innen gondolom, hogy mivel annyira nem erős, legjobb barátság, nem nagy baj, ha ketten taliznak csak.
2021. febr. 14. 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális kettesben találkozni. Sőt, az lenne a furcsa, ha kettesben nem találkozhatnátok, hanem mindig hívni kellene a harmadikat is.
2021. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi furcsa nincsen benne. A két legjobb barátnőmmel már ovi óta ismerjük egymást és barátok vagyunk, *kop kop* a gyerekkori kis hülyeségeken kívül pedig semmiféle konfliktus nem is volt közöttünk soha. Nagyon sokszor előfordul, hogy csak kettőnk találkozik vagy beszélget, mert valamiért így jött ki a lépés pl. nem ért rá mindenki, valaki távol volt, valaki beteg, valakinek nincsen kedve stb., millió oka lehet. Mióta egyetemre járunk már sokkal nehezebb összeszervezni. Ha ahhoz tartanánk magunkat, hogy mindig csak hárman találkozzunk, akkor talán félévente egyszer látnánk egymást...
2021. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Nekünk van egy társaságunk, 4-en vagyunk benne (én mint pasi, párom + két másik lány), de volt már jópárszor hogy csak hárman találkoztunk mert valaki nem ért rá (sőt, olyan is hogy az egyik lánnyal kettesben mentem koncertre mert minket érdekelt, páromat + másik lányt nem). Nem volt belőle sose sértődés.
2021. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!