Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám rávenni hogy...

Hogyan tudnám rávenni hogy eljöjjön velem valamikor találkozni?

Figyelt kérdés

Eléggé meg vagyok roppanva egy ideje, kudarccal végződött amikor megpróbáltam elhívni a legaranyosabb csajszit akit ismerek, hiába ismerjük egymást, és hiába voltunk nagyon egy hullámhosszon élőben, látom rajta hogy ő is kedvel, ő nyitott felém eleve, és tényleg működik a kémia, de mégis nemet mondott. Az volt az indok hogy van barátja és az nem venné jó néven ha más pasikkal találkozna.

Ez viszont nekem nem elfogadható, hogy egy random csávó szabja meg hogy találkozhatok-e a lánnyal vagy nem. Ha a lány nem akarna látni az más, természetesen azt elfogadnám és továbblépnék, de a legutóbbi találkozásunk alapján, fogalmazzunk úgy nem éppen ez a helyzet. Nekem nagyon hiányzik, és nem szeretném ha ez lenne a vége az ismerkedésünknek. Nyilván jó lenne később "több" is mint barátoknak lenni, de most jelenleg az is mindennél többet jelentene a világon, ha akár csak pár percre is láthatnám és tudnék vele beszélgetni, hülyülni, megölelgetni mint legutóbb.

Kéne valami indok, valami nyomós érv amivel rá tudom venni hogy simán jöjjön el és ne foglalkozzon az idióta csávójával, vagy kamuzzon valamit, nekem mindegy, de magamtól semmi nem jut eszembe, tanácstalan vagyok, közben meg megöl a hiánya miatti depresszió.



2022. jún. 15. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd tiszteletben hogy párja van...
2022. jún. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Semmiképp ne tartsd tiszteletben,hogy párja van!

Sigma male grindset

2022. jún. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hagyd békén a barátnőm.

Mert….

2022. jún. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Végre egy normális lány, akinek ha párja van, nem akar más pasikkal ölelkezni meg hülyülni, főleg, ha az illető még bele is van esve. Hagyd békén, mert ha tovább zaklatod, esetleg a barátját fogja megkérni, hogy állítson le, és az nem lesz kellemes.
2022. jún. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De azért ne ródd már fel neki hibaként a hűséget.

Micsoda szöveg, hogy egy "random srác...." Tudod, az a random srác az ő barátja, vele jár, és ne ródd már fel a hűséget jellemhibaként!


Legyél őszinte magaddal és vele szemben is: te eleve többet akarsz barátságnál, te szerelmet, vagy barátságot extrákkal, vagy mittudomén, mit akarsz. Ezt tisztázd le magadban. Szerintem ő is látja ezt


Gyakran van az, hogy az egyik fél így érez, a másik nem, csak szimplán alapból kedves, és és ezt a kedvességet rosszul dekódolják. Ha jön továbbra is a jelzés, gyakran nem egyenesen mondják meg, hogy, nem jössz be, mert nem akarják az önbizalmat rombolni, vagy kellemetlen helyzetbe kerülni, próbál tapintatos lenni, és egy ilyen érvet mondani, de nem akar hitegetni, játszmázni, stb. szóval tök korrekt.


Utolsó lehetőségként mondd el neki, hogy mit érzel, és azt, hogy úgy érzed, hogy ő is hasonlóképpen érez irántad, és tedd fel neki a kérdést, hogy boldog-e a kapcsolatában, vagy csak megszokásból van együtt vele.


Ha azt mondja, hogy boldog, és őt választja, akkor úriember módjára kívánj sok boldogságot, és kopj le, de teljesen! Ha meg azt mondja, hogy nem boldog, csak hát... akkor szakítson, és legyen veled.


Egyébként kíváncsi vagyok hogy milyen arc lennél, ha lenne egy barátnőd, akinek bej

2022. jún. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként kíváncsi vagyok hogy milyen arc lennél, ha lenne egy barátnőd, akinek lenne egy másik hódolója, és csak egy random srácként tekintene rád.


Te nem vagy érett párkapcsolatra, az biztos, és ezt a lány is érzi, nem véletlenül nem akar tőled semmit, csak hát ezt nem mondja a szemedbe. A kedvesség az kedvesség.

2022. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
szerinted erősebb vagy a srácnál? verekedjetek meg a lányért
2022. jún. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!