Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem furcsa hogy valaki akivel...

Nem furcsa hogy valaki akivel baràtkozok nem emlékezett rà hogy édesapàm meghalt?

Figyelt kérdés
Pedig meséltem neki és egyszer beszélgetésnél ràkérdezett valamire vele kapcsolatban és mondtam ő màr nem él.Mondta jaj ő feledékeny de amit a kollégàimról mesélek neki azt regisztràlja.Több mint fél éve baràtkozunk.Elég sok mindenről és mély dolgokról is beszélgettünk.Bàr talàn nem mindenki a baràtunk attól hogy sok mindenről beszél.Lehet nem àltalànosíthatok.Én emlékeztem rà,hogy az ő édesapja vak.
2022. jún. 15. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes az biztos.Ez azért egy elég nagy kaliberű dolog.Szerintem nem figyelt akkor épp vagy nem tudom.Lehet sok a problémája és kiment a fejéből bár az is érdekes hogy másra meg emlékszik.Ne keríts ennek nagy feneket.
2022. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen az valóban igaz sok problémàja van,kicsit depressziv hajlamú is.
2022. jún. 15. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál hozzám? Nekem 1,5 hét után tűnt fel, hogy az osztálytársam padlizsán hajú lett! :D Vagyunk páran feledékenyek és szétszórtak, szerintem nem direkt csinálta vagy nem azért, mert leszarja a mondókádat!
2022. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as igen volt neki egy nehéz ügye akkor nagyon padlón volt és màr nem emlékszem de lehet pont abban az időszakban beszéltünk erről.Egyébként igen,figyelmes szokott lenni persze mindenkinek vannak korlàtai.
2022. jún. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!