Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen velem mostanában...

Miért ilyen velem mostanában a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre jobban távolodunk egymástól. Másokkal mindig elmegy valahová, de velem sosem. Ha rá írok hogy nem e akar velem elmenni valahová, mindig van valami dolga. Aztán látom az instagram sztorijába hogy hol volt. Ha rákérdezek nála erre a dologra mindig kitér a válasz elől és tereli a témát. Nem tudom mit tegyek, sokan mondták hogy hagyjam ott a barátságunkat de nincsen más barátom rajta kívül és félek hogy egyedül maradnék.

Vagy ha mégis ott hagynám, valaki tudna mondani tanácsot hogyan kéne barátkoznom? Eléggé zárkózott vagyok nem nagyon megy nekem.

16 L



2021. nov. 27. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá.
2021. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De a rákérdezés sem segít azon, hogy egyértelműen nem akar veled barátkozni. Az okát vagy megmondja vagy nem, nyilván kellemetlen neki megmondani. A barátkozáshoz bevállalósnak kell lenni, nyitni kell, magadból is adni és érdeklődni. Szerintem az iskolapszichológus tudna segíteni kibogozni, hogy milyen viselkedési formáid akadályozzák a barátkozást.
2021. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig hanyagold...ha majd akar valamit keresni fog. Ha meg nem akkor mivel fiatal vagy szerintem bárhol találsz magadnak új barátokat.
2021. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene beszélnetek, hogy merre is tart ez a barátság. Még fiatal vagy és nem fogsz egyedül maradni. Én annyit javasolnék, hogy ha tényleg zárkozott vagy, akkor olyanokkal ismerkedj, akik hasonlóak hozzád. Én is hasonló voltam ennyi idősen, de valahogy mindig megtaláltuk egymást a hasonló emberekkel. Majd fogsz változni, erősödni.
2021. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tinik vagytok. Ilyenkor változik az ember (értékrend, érdeklődés, stb) Ebben benne van az is, hogy eltávolodhat még "bff"-től is.
2021. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2021. nov. 27. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló volt, tudom mennyire rossz lehet most neked.:( Sajnos tényleg hagyni kell, aztán ha még akar tőled valamit, akkor majd keres. Addig is próbálj meg más emberekkel beszélgetni. Ha gondolod, akár nekem is írhatsz.

20/L

2021. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!