Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hiszik azt, hogy tele...

Miért hiszik azt, hogy tele vagyok pénzzel és tudok kölcsön adni? Ha mondom,hogy nem,akkor én vagyok az irigy.

Figyelt kérdés

Fizetésből épp hogy megélek, de nem rinyálok. Aki kölcsön kérne, az vagyis azok jobban keresnek, mint én. Egyik már nem kér, de ő ivott és ész nélkül vásárolt a drágább, közelebbi kisboltban. Másik meg mindent megvesz a boltban , ami megtetszik neki. Tartozik már minden hivatalos helyre, pl albérlet, autóbiztosító, áramszolgáltató, stb.

Én se tudok kölcsön adni, mert ha nekem jön közbe valami ,pl háziállat orvosi ellátása, nem lenne miből. Minimális összeget teszek félre, mert nem álmom albérletben élni örökké. Most költöztem másik helyre ,itt rengeteg pénzem ment el ígyis. Most autóval járok dolgozni, benzin meg drága. Miért várják el az ilyenek, hogy ugyanolyan csöves életmódom legyen,mint nekik és ha van 10 centtel több,mint nekik, adjak kölcsön? Nem azért dolgozok,hogy aki többet keres , el is lássam. Beszólok, akkor meg én vagyok az önző.


2022. jún. 16. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szard le, ne itt sírj.
2022. jún. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, adsz kölcsön, 2 tanúval lepapírozva és nem leszel irigy. Akkor tuti nem kell nekik. Egyébként meg ilyenekkel ne barátkozzál.
2022. jún. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elkezd jotekonykodni. Rád fognak szállni. Meg majd nem adják meg. Ha mégis csak kis tételt. Nekem volt egy szomszédom. Jól ismertem megbízható volt./Isten nyugosztalja/ Mindig jött. 500 Ft- ot szoktam neki adni. Amíg meg nem adta addig nem volt újabb kölcsön. Az meg hogy ki mennyire tud "rini" nem mindig függ össze az anyagi helyzetével. Van rokonom aki úgy tud, azt hinnéd rögtön éhen hal. Amúgy tele van pénzzel.
2022. jún. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ők nem tudják beosztani a pénzt. Utóbbi nő, nem tudja a fontossági sorrendet. Megvesz mindent ,ami megtetszik neki, közben meg a villanyt is kikapcsolják nála. Lakásból nem tudom mi lesz, ha kirakják. Ilyenre azt mondom, hogy eszetlen. Pedig kedves normális, csak pénzügyileg mindig bajban van, saját maga miatt. Én nem vennék meg egy rongyot, ha tudom,hogy másra kell a pénz. Ő megveszi, de már tele a szekrénye vagy a lakása zsúfolt a sok kacattal. Először én is megvettem, most költözés után is ,ami kell, hasznos, de már úgy gondolom, be van rendezve a lakás, semmi sem kell. Rongy se, mert van elég. Kaptam is , aztán így is alig fér el. Neki meg a szobája ruhákból áll. Én úgy vagyok vele ,hogy ennyi sz.r minek , nem viszem a sírba úgysem. Az ilyeneknek sajnálok kölcsön adni.
2022. jún. 16. 07:56
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Írom, NE ITT SÍRJ!
2022. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlok egy szót a figyelmedbe. NEM.
2022. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
Tökmindegy ki keres jobban, nem adsz kölcsön senkinek és kész. Aki vergődik, fel kell világosítani, hogy ne turkáljon a zsebedben, aztán ignorálni.
2022. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te meg miféle bohóc vagy?
2022. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ezek az emberek 40-50 évesen ott tartanak, hogy sehol ,sajat hibájukból és nem szeretnék erre q sorsra jutni. Próbálkozom vinni valamire, mivel beteg vagyok és nehezebb, de az ilyeneket vonzom be. Nem értem, miért.
2022. jún. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!