Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi fér bele a fiú-lány barátsá...

Mi fér bele a fiú-lány barátságba?

Figyelt kérdés

Kérlek lépjünk túl az olyan hozzászólásokon, hogy fiú-lány barátság nem létezik, meg hogy van akinél a csók és a szex is belefér. Szóval normális, nagyon jó barátságról beszélünk, úgy szeretem a lányt, mintha a hugom lenne. Online ismerkedtünk meg, nagyon jóba lettünk és elég jól ismerjük egymást de sajnos csak nagyon ritkán tudunk találkozni. Fél év után találkoztunk először, az ölelés természetes volt, de búcsúzáskor egy hosszú ölelés után puszit is adtam neki, de úgy tűnt hogy meglepődött. Ez már sok lett volna?

Nálad mi fér bele és mi nem?

Nem szeretnék vele félreérthető lenni.



2022. jún. 20. 20:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Van olyan lány barátom, akivel csak ölelés, van olyan, akivel puszi is simán megy, miközben kiszorítom belőle a lelket 10 percen keresztül. Egyénfüggő, de természetesen utóbbival kisgyerek korunk óta legjobb barátok vagyunk, tehát már tényleg családtagok vagyunk egymás szemében.
2022. jún. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon ember függő. Az embereknek nagyon mások a határai, főleg a fizikai kontaktust illetően. Én minden nemű barátommal szivesen ölelkezem, puszilkodom, de tudok olyat is, aki még családdal sem szivesen ölelkezik. Lehet, hogy neki a puszi sok volt. Ezt mindenképpen vele kell megbeszélned.
2022. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

Pont mint ami a fiú-fiúba vagy a lány-lányba.

Az ölelés is. Mert szerintem az ölelés köszönéskor vagy hasonló "eseményekkor" a két fiúéban is normális dolog. Fiú-lány baráságnál legalább nem néznek rátok furcsán.

2022. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
Többen félreértitek. Csak fél év után találkozott először a kérdező a barátjával, nem most legelőször.
2022. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
74%
Szerintem kapcsolat függő. Ahány barátság, annyi féle különböző kapcsolat. Szóval szerintem érdemes ezt megbeszélni a lánnyal, mert ez tényleg elég egyedi és változó.
2022. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
24%

Ennyi marhát...

Bezzeg megsértődni gondolom ha egy picit is sikerül,mikor megkérdezi xy hogy örülnél-e neki ha anyád mondjuk apád helyett más faszikkal menne el vakációzni...

Ha ő nem teszi,akkor te miért teszed?

Libsi retard

2022. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!