Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismeretlenül oda mennétek egy...

Ismeretlenül oda mennétek egy strandon röplabdázni egy társasághoz?

Figyelt kérdés
Sajnos nem sok ismerősöm van, viszont röplabdázni szeretek, gáz így oda menni? 27/F
2022. jún. 21. 04:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Menjél, mit veszítesz vele? Max. azt mondják, hogy nem.
2022. jún. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2%
Hát...szerintem eléggé. Ha nagyon-nagyon jófejek, talán belemennek, de persze ez attól is függ, hogyan mutatkozol be.
2022. jún. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Hát elég krípi, de próba cseresznye.
2022. jún. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk többször jöttek oda így. Sima ügy, az ilyen helyeken senkinek nincs zabszem a seggében, általában teljesen spontán alakulnak ki ismeretségek. Volt egy csapat, akikkel úgy játszottunk és úgy mentünk utána tovább bulizni, mintha örökké ismertük volna őket.


Ha kínos lesz egy ilyen helyzet, akkor nem amiatt, aki nyitott és haverkodni akar ott, ahova mások szórakozni járnak, hanem azért, aki emiatt hülyének nézi. Meg kell kérdezni, hogy nekik ez mennyire oké, aztán ha igen, akkor minden szuper, ha nem, akkor meg majd máskor - ahogy az első mondja.

2022. jún. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Igen, gáz.
2022. jún. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%

Előtte biztosan figyelném a reakciókat, hibázáskor van e dulful disznóként...stb vagy csak egy mosoly, így sikerült.

Diszpicsákhoz és pávásokhoz biztosan nem, hiszen olyan sznobok, hogy ha 1 árnyalattal eltér napozásod az övéktől, már utálatosak:D

2022. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Én amúgy nem, viszont pár éve, még gimis koromban, unokatesómékkal sokszor strandröpiztünk és többször jöttek oda mások, hogy csatlakozhatnának-e. Sosem mondtunk nemet és mivel mindig olyanok jöttek, akik ügyesek is voltak, jól elvoltunk. Nem lett belőle barátság, vagy ismerősség, csak játszottunk x ideig, majd mindenki ment tovább, de egy próbát megérhet.
2022. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha egyedül mész oda, akkor lehet hülyének néznek(tapadós magányos loser), de ha már legalább ketten mentek oda, akkor gondolhatják, hogy "ezek csak játszani akarnak"!
2022. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor épp fele-fele az arány...
2022. jún. 22. 03:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen szoktam elmenni és játszani sima röplabdát olyan emberekkel akiket nem is ismerek, bár szoktak bajok lenni a kor/magasság, így a csapat elosztással, de élvezetes. Tehát szerintem nincs vele baj.
2022. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!