Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez már túl megy a barátságon?

Ez már túl megy a barátságon?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, velem egy idős, viszonylag rövid időn belül tök jóba lettünk. Tegnap voltunk kint bringázni és tök furán viselkedett, kezdem azt hinni, hogy talán nem csak a fiúk érdeklik.

Pl mondtam hogy tök jó, hogy nincsenek sokan tudunk menni egymás mellett, mellesleg miénk az egész kerékpárút

Erre ő: "kis romantika"

Erre én zavartan mosolyogtam ...

Haza kísértem mert nem vagyok bunkó, majd a ház előtt megkérdezte megölelhet-e. Mondtam hogy persze, de olyan kis esetlen volt..mint aki zavarban van. Egyébként van párja.

Csak ennyire közvetlen lenne?

Néztem instáját és ott is egy csajjal pl így szeretlek úgy szeretlek, szivecskék, szájra puszik... Ez normális?


PS: nem,.nem vagyok h**ofób csak nekem ez már toomuch

24L


2022. jún. 23. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Most akkor egy homoszexuális férfiról beszélsz? Mert akkor a romantikát poénból mondta, az ölelésben sincs semmi. Ő közvetlenebb személy úgy tűnik.


Azt mondod rövid időn belül lettetek jóban. Kezdjük ott, hogy ez hol barátság? Ahhoz idő kell, most még csak ismerősök vagytok.


Beszélj vele, hogy neked sok amit csinál. 24 éves vagy, felnőtt ember, nem egy gyerek. Megmondhatod így neki, hogy ezek az ölelések, vagy a párkapcsolatra utalások túl sok neked, de szívesen vagy vele.

2022. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Pedig ez közelébe sincs a toomuchnak. Az instás szeretlekezés szívecskézés inkább kringé az én szememben, de az sem b*zis.

Jól sejtem, érzelmileg elfolytott, akár ridegnek is nevezhető családi környezetben nevelkedtél kevés igazi baráttal, és így most is nehezedre esik egyfajta szégyenérzet nélkül kimutatni az érzéseid, elfogadni mások támogatását (vagy bókokat), olyan hétköznapi testi kontaktot létesíteni mint egy ölelés, masszázs, puszi stb? Velem is ez volt huszonévesen mielőtt megtaláltam azt a társaságot ahol otthon éreztem magam és a párom.

2022. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

1-es!

Két lányról van szó.


A leírtak alapján nem lehet eldönteni, hogy mi a helyzet.

Írtad, hogy van párja. Ő fiú, vagy lány?

2022. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Ő is lány. A párja fiú :D

Azt hittem ez egyértelmű volt a szövegből :D


Rövid időn belül lettünk jóba= rövid időn belül megtaláltuk a közös hangot, viszonylag hamar elkezdtünk anno közös programokat szervezni stb. Egyébként 2 éve ismerem, merem barátságnak nevezni :)


#2 nem semmi ilyen problémás hátterem nincs 😅 az érzelmeim kimutatásaval sincs baj csak nem szeretem a felesleges testi kontaktusokat. Mint mikor valaki nyakra főre ölelget meg puszilgat. Főleg ha velem egy nemű. Nem vagyok az a típus

2022. jún. 23. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Ebből a szövegből én is azt hittem pasiról van szó. Nőknél ebben semmi extra nincs, csomó ismerősöm csinálja ezt.
2022. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ebben nincs semmi ,csak közvetlenebb ,màs ilyen téren ezekszerint mint te.Ha meg baràtok vagytok nyugodtan szólj neki hogy te nem vagy ilyen neked ez egy kicsit sok.
2022. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!