Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakítsam meg a barátságot...

Szakítsam meg a barátságot vagy mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akit nem neveznék legjobbnak de valahol ő az egyetlen barátnőm jelenleg. A tényleg legjobb barátnőm egy másik viszont ő már anyuka és így azóta sem talizunk, de beszélgetünk, ő mindig reagál és vele jobban tudok beszélni. Akiről szó van 6 éve ismerem nagyjából. Suliban ismerkedtünk meg, ott tök jól elvoltunk, egymás mellett ültünk mindig, sokat beszéltünk. De mióta egy új munkahelyen dolgozik azóta mintha más ember lenne. Néha nagyon úgy érzem, hogy lekezelően reagál bármire amit mondok neki, ma is voltam boltban és keresgéltem neki ezt azt de egyből nem találtam meg, és ahogy írt éreztem a lekezelést hogy nem is nézem igazán meg minden. Jelenleg munkanélküli vagyok egy pár hónapja nem sok amúgy 3-4.., ebbe szól be a legtöbbet. Van, hogy sosem reagál az üzeneteimre, még ha fontosak sem, csak látja. Pedig én mindre válaszolok amit o ír. Folyton nevető emojikkal írogat ilyeneket mint "sosem dolgozol, nem lesz munkád haha" pedig tudja, hogy most nehéz nekem, neki teljesen más szakmája van, más életstílusa, mert nem sok helyre hívnak be de úgy néz ki most már lesz valami de nehezen viselem ezeket a lekezelő megnyilvánulásait...de nem csak munka ügyben szinte mindenben. Persze ha kell neki valami, és én úgy vagyok vele, hogy megveszem mert ő ad nekem kaját ahonnan dolgozik akkor sosem érződik ez a lekezelő hangnem, mindig vigyori emojik. Élőben se jobb a helyzet, néha úgy érzem, nincs rám tekintettel. Múltkor voltunk táskát nézni ami megvolt beszélve, viszont arra nem készültem, hogy estig fog ott nézelődni minden sorban, megállva minden akciónál. Sosem szerettem vele menni vásárolni mert képes 7 órán át nézelődni mikor én nem, de ezt tudja viszont ilyenkor mindig de haza mehetsz viszont én nézelődök. Csak nem értem miért hívott meg...2x volt így hogy 7-8 órán át vásárolt én meg csak untam magam. Kezdek belőle kiábrándulni de ő az egyetlen akivel tartom személyesen is a kapcsolatot, áthív a lakásukba amit korábban senki sem. Nem tudom igazán. A munkája miatt lehet ez a változás, rengeteg pénzt kap és folyton ezt kántálja. Ha ő nem lenne, akkor tényleg senkivel nem tartanám a kapcsolatot, nem lógnák senkivel. Mondjuk amúgy se szeretek de néha jól jön. TI mit tennétek. mostanában érzem ezt a kiábrándulást, eddig csak valami fura érzésem volt, de most már nem is érzem őt barátnőnek..:(

Én 25, ő 23 ha számítana.



2022. máj. 20. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más amikor a barátok viccből húzzák egymást és teljesen más ha simán csak gonosz veled. Ha úgy érzed az utóbbi, akkor vess véget ennek, inkább senki se legyen mint valaki mérgező
2022. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.Utóbbinak érzem, lehet viccből csinálja de nekem sz.rul esik és ezt nem érzékeli.
2022. máj. 20. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért hogy legyen valaki, nem érdemes mellette maradni. Csak szrabbul fogod magad érezni, még rosszabb mint egyedül. Te ismered 6 éve, te tudod van-e értelme még ennek. Ha igen, akkor beszélj vele, hogy nehéz helyzetben vagy most és nem esnek jól bizonyos dolgok, poénkodások.


Bántónak érződik amiket csinál, nem igazán vesz figyelembe. Hogy viccet csinál a helyzetedből, az elég szánalmas.


Ne gubózz be, próbálj meg ismerkedni új emberekkel. Menj el egyedül ingyenes programokra és beszélgess, barátkozz.

2022. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Korábban minden rendben volt vele, de mióta az új munkahelyén van azóta eléggé fordult egyet a személyisége legalább is ezt érzékelem. Az előtt teljesen más volt.
2022. máj. 20. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Huhh.. ismerős helyzet.Velem is megesett hogy mikor végeztunk a sulival a barátnőmmel mindketten munkàt kerestünk. Neki előbb összejött mint nekem.Minden egyes nap a fejemhez vàgta hogy ő mennyit dolgozik (4 óràt🤣) nekem meg nincs munkam es hogy kb egy szar vagyok emiatt.. Utana nem sokkal halisten engem is felvettek egy munkahelyre de ezt a "barátnőt" elengedtem. És mit ne mondjak sokkal jobb nelkule✌️✌️ ha rosszabbul erzed magad miutan vele beszeltel vagy talalkoztal egyertelmuen szakits a baratsagaval.
2022. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!