Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet még barátság belöle?

Fárasztó96 kérdése:

Lehet még barátság belöle?

Figyelt kérdés
Pár éve egy idösebb férfival volt kapcsolatom, amit a hapsi házassága vetett mágjára. A feleség megtudta a kapcsolatunkat, amit letiltás követett, csúnya dolgokat elötte a fejemhez vágva (többek között a qrva is szerepelt a repertoárban). Kb 3 év után ma újra jelentkezett a pasas, hogy találkozzunk. Felkavart a találkozó. Beadta, hogy a feleségét alig látja, mert osztrákba dolgozik, és a mi falunkba jár haza a hugához (az anyjuk meghalt nemrég, igy a pasi segít házat felujitani), a feleségét nem látta régóta. Mit tegyek? Bocsássak meg?

2022. jún. 24. 14:56
 1/4 Drakula ***** válasza:
74%

TE bocsáss meg? Nem inkább a feleségének kéne bocsánatkéréssel tartoznia a fickonak meg neked? (ha tudtad hogy házas, ha nem akkor értelem szerüen nem a te hibád.)

Amugy meg tarst a fickotol a távolságot, mert ha azt ecseteli hogy a feleségét ritkán látja akkor megint csak dugni akar.

2022. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 én is erre gondoltam. Majd meglátom mi lesz. Nem tudtam a házasságáról, csak amikor utána megláttam a növel kézen fogva, meg a qrvázásos üzenet... Most tisztázódott, de nem akartam belemélyedni most semmibe (munka is most jött össze)
2022. jún. 24. 15:17
 3/4 Drakula ***** válasza:

Jó hogy nem tuttad.

Már mint persze nem jó, de érted hogy értem.

Minden esetre egy ilyennel még barátságotse érdemes tartani. megbizhatatlan.

2022. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember gátlástalan. Mit akarsz? Ugyanígy verne át téged is, ha te lennél a párja.... Nem szeret. Csak használ. Keress olyat, akibtisztel és csak téged akar. Ez a pöcs nem érdemel meg. Én megszivatnám. Kicsinálnám. Az ilyennek több szeretője van. Tartsd többre magad. Ignoráld.
2022. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!