Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy harmadik alkalommal ismét összebarátkoztok egy személyel, de most rendes barátság alakul ki belőle?

Figyelt kérdés
Első alkalommal nem működött a barátság mivel idővel eltávolodtunk egymástól, munka meg magánélet miatt. Közös iskolát fejeztünk és még ott barátkoztunk meg. Második alkalommal összefutottunk és újra összebarátkoztunk, de itt már voltak néha konfliktusok, nem egyeztünk sok mindenbe, sokszor voltak veszekedések, és úgy idővel megint eltávolodtunk egymástól. De az első alkalom között meg a második alkalom között volt jó 1-2 év körülbelül, hogy nem beszéltünk. De most nem feltétlenül a magánéletünk miatt szakadt meg a barátság. De még mindig a barátomnak tartom a személyt, ő meg talán nem tart engem annak. Létezik olyan, hogy kibékülünk és elhülyéskedjük az időt mint régen? Vagy ilyen már nem valószínű. Ha első meg második alkalommal sem sikerült, akkor harmadik alkalommal miért sikerülne? Szerintetek? Persze tudom iskolából nem mindig maradnak meg a barátok. Viszont azért is próbáltam annyira vele, mert tényleg jól megvoltunk, legjobb barátomnak tartottam. Életre tartós barátnak képzeltem el, akivel megöregszünk xD. Minden hülyeséget megbeszéltünk, ki tetszik nekünk, mi bántsa a szívünket, ha kellett segítettük egymást mindenbe. Szóval igaz barátnak tartottam. Csak furcsállom, hogy olyan könnyen kicsit eltávolodunk egymástól és már nem tartsuk a kapcsolatot. Vagy ez normális?

2021. aug. 18. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem barátkozom olyannal, akivel veszekszünk.
2021. aug. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos amit írtál első válaszoló. Erre még nem gondolkodtam. Mármint tényleg miért veszekednénk egy baráttal? Hmmm.. így már máshogy látom az egész dolgot
2021. aug. 19. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, évek óta nem beszéltek, ő nem a barátod.
2021. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint évek óta megszakadt ismeretséghez visszatérni nem jó. Nekem mindig rossz dolgokat hozott. Megváltoztunk, nem volt már meg az összhang.
2021. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
van az embernek egy olyan illúziója, hogy ő tud javítani a kapcsolatokon - én sem tudtam sosem elhinni, hogy nekem egy kihűlt kapcsolatra már semmi ráhatásom nem lehet.
2021. aug. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!