Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az gáz ha egy vad idegentől...

Az gáz ha egy vad idegentől megkérdezem a neten hogy lehet e az internetes barátnőm??

Figyelt kérdés
Egy két embertől kérdeztem már meg, de csak azért meg szimpatikusak voltak. De csupán csak barátkozni akartam SEMMI többet!!! Én is nő vagyok

2022. jún. 24. 20:45
 1/7 anonim válasza:
87%
nem gáz
2022. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem gáz, de ha csak neten tartjátok a kapcsolatot akkor nem lesz hosszú életű a barátság. Vagy ha lesz is nem olyan lesz, mint egy rendes barátnő esetén, akivel tudsz menni helyekre, tudsz a vállán sírni, stb.
2022. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy milyen platformon, és milyen körítéssel. Ha rám (F) csak úgy rámírna egy random pasas annyival, hogy ő engem szemelt ki barátjának, nem biztos, hogy annyira örülnék neki. :D

Ha mondjuk itt egy válaszom kapcsán rámírna valaki, hogy szimpatikus vagyok neki, és szeretne beszélgetni, vagy barátkozni, már sokkal valószínűbb, hogy belemegyek. Persze, ehhez kell a szimpátia is.

Na, meg nem leszek álszent, én férfiakkal mindig is gátlásosabb vagyok, nehezebben tudok barátkozni egy random idegen pasival, mint egy nővel. (És nem, nem azért, mert potenciális partnert látnék benne. Egyszerűen ilyen vagyok.)

2022. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, de ilyet nem kérdezünk. egy idő után érezni fogod ki a barát ki nem :)
2022. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem inkább a szelíd idegeneket kérdezd. :)


A netes barátod szívesen leszek.

2022. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, nekem is vannak barátaim akik netről ismertem meg, van akivel már több mint négy éve tartom a kapcsolatot, és a találkozó is összejött már:)
2022. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem menj ki egy parkba és mondd ezt egy fának, kb annyi értelme van...nő az is:DDD
2022. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!