Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm elszedi tőlem a...

A barátnőm elszedi tőlem a pasikat?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmmel már 5 éve vagyunk jóba. Sokat segített eddig nekem minden téren és sosem beszélt ki másoknak, legalábbis én nem hallottam vissza semmit eddig. Párkapcsolati téren mindigis fura volt, mert egy csomó srácnak odaadja magát egyből válogatás nélkül. Azt csinálta velem, hogy összejött az egyik exemmel ami miatt sokat veszekedtünk. Megigérte már hogy nem fog vele beszélni, de aztán egy kis idő után újra elvoltak, de mint ''barátok''. Én ezt elfogadtam végül de ezt követően olyan pasira is ráhajtott akivel épp alakulóban voltunk és sikerült is neki elvenni. Végülis nem volt akkora probléma mert a srác nem is akart komoly kapcsolatot. Megbeszéltem a barátnőmmel, hogy szálljon le a kiszemeltjeimről, és megigérte, hogy nem tesz több ilyet. De múltkor mikor elmentünk bulizni akkor elhívtam a barátom akivel együtt vagyunk és nagyon bámulta meg hízelgett neki. Most ez lehet hogy kis dolognak hangzik, de az a vicces benne, hogy csak egy kis időre jött oda hozzánk dumálni mert más sráccal volt el és már ennyi idő alatt is észre lehetett venni, hogy bejön neki a pasim és rámozdulna... Azt is észrevettem, hogy mikor megtudja, hogy van valakim akkor próbálja lenézni, meg hogy milyen közben pedig nekem kellene hogy jó legyen és neki semmi köze hozzá. Más haverjaim örülni szoktak ilyenkor, hogy van valakim de ő olyan furcsán reagálja le. Szerintetek mi a baja velem a barátnőmnek? Nem értem, hogy annyit segít nekem meg nem pletykál ki, de azért a pasijaimat elszedné, mikor neki is összejöhetne más. Nem értem miért kellenek még az enyémek is... Szerintetek érdemes megtartani egy ilyen barátságot vagy hagyjam? A mostani barátom azt mondta, hogy őt egyáltalán nem érdekli a lány, hülye lenne otthagyni miatta szóval nem tud semmit sem tenni a csaj.. de akkor érdemes, hogy máskor is elhívjam a barátom a társaságába?

20L



2022. jún. 26. 11:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
21%
Micsoda problémák vasárnap dél körül.
2022. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Most nem azért de ennek a büdös k..ának alapból mindenki tetszik, szerintem szó nincs arról hogy pont azokra hajt akire te is nedvesedsz, de egyébként őszintén mondom hogy az ilyen "nőktől" mint ti elkap a hányinger...vegye csak el az összeset kapjon aids-et vagy valami...vagy vegyél neki literre spermát.


Büdös szar k..ák.

2022. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó kis vasárnapi program másoknak beszólogatni. :D
2022. jún. 26. 12:09
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Miért, mégis mit vártál? Ne hari, de tökre úgy viselkedtek, mintha agyilag még csak 14 évesek lennétek. Pl. ahelyett, hogy leüvöltenéd a fejét, ide jössz fel hisztérikázni róla. Természetesen a háta mögött, ugye.
2022. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem evvel az erővel, te sem vagy külömb egy 14 évestől, hogy idejössz beszólogatni a semmiért. Ha nem érdekel a téma akkor nem kell olvasni ennyi. Amúgy meg már leüvöltöttem a fejét.
2022. jún. 26. 12:20
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha a barátnőd rányomul az aktuális pasidra, akkor jobb megválni a barátnődtől. A pasid benne van, akkor a pasidtól is.
2022. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez olyan mint a csirkék a csirkeólban, azok is egymás szájából vennék ki a kukoricát amikor ott van halomban kiszórva a földre. Ez ilyen rivalizálás a barinőd részéről,növeli az egóját ha tudja magáról hogy simán lecsaphatja a faszijaidat a kezedről. Önbizalomnövelés, egósimogatás, meg az alapból benne levő kíváncsiság hogy minél több pha$zt ki akar próbálni, erről szól ez nála. Majd néhány év múlva kiég, lenyugszik, szül egy-két kölyköt valami lúzernek és nem lesz vele többet bajod.
2022. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez a lány nem a barátnőd! Nem nevezhető annak.
2022. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Micsoda egy r.banc a kis barátnőd :)
2022. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem is lehet kinézni belőle elsőre, hogy az mert olyan jókislányos öltözködése van meg megtudja játszani magát.
2022. jún. 26. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!