Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem legjobb barátnőm...

Úgy érzem legjobb barátnőm hazudik nekem?

Figyelt kérdés

Sokszor volt, hogy megemlítettem barátnőmnek egy személyt és ő azzal válaszolt, hogy vele egy ideig beszélt és még ki is mentek randizni. Viszont soha nem mondott semmi részletet, akkor se, ha kérdeztem és ezek a személyek hirtelen tűntek el az életéből.

Én úgy gondolom, ha már több emberrel találkoztál, akkor kicsi esély van arra, hogy nem lett semelyikből legalább egy 2. randi vagy esetleg egy kapcsolat, akár ha nem tartós is, mivel barátnőmnek még nem volt párkapcsolata.

Egyértelműen nem kételkedtem soha abban, hogy esetleg ezek a sztorik nem igazak, mert ki fejében is járna ez meg.. Viszont egyszer említett egy személyt, hogy elkérte az instáját és elhívta a fiú randizni. Mondta mennyire jóképű volt stb. és a pillanatban nem is kérdeztem semmit, mikor hazaértem akkor gondoltam meg, hogy megkérdezem ki is volt, mert kíváncsi voltam.

Először teljesen ignorálta a kérdésem, és másról kezdett el beszélni, viszont megkérdeztem újra amire azzal válaszolt, hogy ‘nem emlékszem’. Nem emlékszik valakire, akivel tavaly nyáron randizott és beszélgetett?

Mostmár szerintem nagyon fura dolog, hogy erről hazudik, egyértelműen ebben nem vagyok 100%-ig biztos és kicsit hülyeségnek is találom, de gyanús nekem.

Nem fogok neki ezzel előállni, mert nem akarom kínos helyzetbe hozni, ha mégis igazam van talán.



2022. jún. 23. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Lehet hazudott, de lehet az volt az oka, hogy nem szerette volna megadni egy embernek a nevét a beleegyezése nélkül és nem szívesen vette volna fel a kapcsolatot az illetővel, hogy erre engedélyt kérjen és meg is magyarázza mi célból. Valószínűleg tudsz titkot tartani, de akármilyen információ kicsúszhat akárkinek a szájából és, ha te véletlenül mégis elmondod egy embernek, ő is tovább adhatja és bármikor visszajuthat a fiúhoz.

Arról sem feledkezzünk meg, hogy az ember nem képes minden nevet elraktározni a fejében és azok, akikkel egyszer egy kis ideig jóban voltunk, de utána megszűnt köztünk a kapcsolat, könnyen feledésbe merülnek.

Az, hogy valaki ennyi randi után sem tud komolyabb kapcsolatot kialakítani is lehet igaz, ha az illető a viselkedéséből adódóan nem alkalmas a randipartnereinek egy komolyabb kapcsolatra.

2022. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Felesleges felhozni, mert úgyis csak hazudni fog. Azok alapján, amiket leírtál, kóros hazudozó, aki nem is emlékszik arra, hogy kinek mikor miket hazudott, de ha szembesíted vele, akkora hisztit csap, hogy elhallatszik Új-Zélandig. Minek barátkozol egy ilyennel?
2022. jún. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Lehet kreál ilyen kis randikat a fejében amit elmondhat neked, pont azért, mert szarul érzi magát amiatt ,hogy neki nem volt még semmi kapcsolata se randija.

Az is lehet, hogy megtörtént a randi stb viszont valójában nem volt olyan helyes pasi mint mondta, és szégyelli megmutatni neked.

Lehet, hogy tényleg feledésbe merült ez nála.

Vagy esetleg leszbikus csak ilyenekkel takarózik

Itt igazából bármi lehet az igazság.

Ha neki ez kellemetlen vagy nem akar erről beszélni, ne erőltesd.

Egyébként nekem is volt jó pár randin amik konkrétan 1 alkalmat éltek meg.

2.randira sosem került sor.

1,5 évvel ezelőtt randiztam egy pasival akivel előtte hónapokig! leveleztem, megakartam mutatni a barátnőmnek egy pár hete, és konkrétan nem jut eszembe a srác keresztneve csak a vezetékneve a mai napig🤣 facen beszéltünk, de nem ismerősöm, és ahogy nem lett a dologból semmi a beszélgetést is töröltem.

Van akire emlékszem évek távlatából is, és van akinek kajak nem jut eszembe a neve pedig nem rég történt. Számomra ez abszolút nem hihetetlen 😅

2022. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha felmerül benned a gyanú, hogy hazudik neked, akkor az úgy is van. Mindíg hallgass a belső megérzésedre, mert ez fog elvezetni az igazsághoz. A 2-es válaszolóval értek egyet teljes mértékben. Sajnos nekem is van egy kóros hazudozó ismerősöm, aki szintén a hazugságai miatt bukott le.
2022. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

"és még ki is mentek randizni"

Miért divat mostanában ez a "kimegy randizni" kifejezés? Az helyesen, magyarul: elmegy. Pl. "és még el is mentek randizni". Ugye ez a kimegy dolog nem az angol "go out with somebody" kifejezésből jön? Ugye nem?

2022. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!