Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudom valakinek megmondan...

Hogy tudom valakinek megmondani a baráti körömben akinek tetszem,hogy azért nem akarok vele soha az életben összejönni mert ápolatlan, és nem ad magára? Rossz lehelet,izzadtság szag,korpás haj, fül zsír göbök a fülkagylójában.

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani,mert emberileg nagyon rendes, és minden lánynak kellene egy ilyen barát, aki tényleg nem lép át semmilyen határt..de azért már jócskán tapossa azt a szintet,hogy undorodom még ha meglátom is..31 éves, és hát 140 kg körül jár súlyban a maga 177-8 cm-es magasságához. Ha megyünk valahova, fújtat mint a bika..Rajtam is van felesleg, de rossz ezt kimondani szégyenlek vele bárhol megjelenni..Mit tudok tenni,hogy jobb irányba tereljem,megbántás nélkül?
2022. jún. 27. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg tőle, hogy van-e barátnője. Ha azt mondja, hogy nincs, akkor finoman dobd fel, hogy esetleg többet kellene törődni a külsejével: pl. sportolnia kellene, hogy leadjon 30-40 kilót. Szerintem, venni fogja a lapot.
2022. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogyan itt kimondod:).
2022. jún. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Menjetek el pl. egy fodrászszalon előtt , és mondd, hogy milyen jól állna neki ez a frizura ! Vagy egy ruhaüzletbe. Talán , ott rájön, hogy van rajta felesleg és ha motiválod azzal, hogy de jól állna az a ruci,talán észreveszi magát. Bár nem mindig jön ez be ,de egy próbát megér ! Vannak emberek akik ilyenek .
2022. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!