Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudhatom hogy a férfi...

Honnan tudhatom hogy a férfi a társaságommal is beérné ha biztosan szexelne?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy bejövök neki, egyértelmű, hogy lefeküdne velem ha szeretném, de persze nem nyomul vagy ilyesmi, tiszteletben tart. Úgy állítja be a találkozásokat, mintha csak barátkoznánk, de az teljesen más. Inkább randiszagú az egész. Na már most ha nem akarok többet de kedvelem, és jó vele lenni mint barát, honnan tudom, hogy ő is szívesen tölt velem időt mindenféle intimitás nélkül? Volt már, hogy rákérdeztem és azt mondta, hogy teljesem rendben van ha nem történik semmi, az is jó, ha csak elütjük az időt. Viszont úgy érzem a találkozásokkor, hogy benne még mindig az van, hátha lesz több is, és azt nem akarom, hogy csalódjon. Annál többre becsülöm, "megéltünk" ezt-azt. A jelenlegi helyzetembem nem szeretnék párkapcsolatot még egy darabig.
2022. jún. 30. 10:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát hogy megyek biztosra, hogy elég neki a társaságom?
2022. jún. 30. 10:59
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Amit leírtál, mond el neki így egy az egyben, tökéletesen korrekt és érthető szituáció, ez szerintem nagyon pozitív lenne a szemében is, szerintem más férfiak is szeretik, ha egy nő ilyen egyenes és korrekt tud lenni.

Miután ezt elmondtad, szerintem tudtok beszélni nyíltan és normálisan, aminek csak pozitív eredménye lesz.

2022. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de te nem tudsz értelmezi vagy nem olvastad el a szőveget teljesen?
2022. jún. 30. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes korrekt tanácsot írt, erre belékötsz. Ezek után segítsen neked a bánat, találj megoldást magad!
2022. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezed. És megbeszéled vele.


Vagy teszteled és megbeszéled vele, hogy mi van. Megpróbálod megcsókolni. Ez olaj is lehet a tűzre, de ha nem visszakozik, akkor abbahagyod a csókolózást vele és szembesíted, hogy úgy tudod, hogy ő nem akar többet barátságnál, akkor hogy is van ez? Ez persze gonosz játszma, de ha ábrándozik, akkor magának is köszönheti.


Én, ha azt ígérem valakinek, hogy csak barátság, akkor ha megpróbálna megcsókolni az illető, leállítanám például. És megbeszélném vele a dolgokat.


De én inkább az őszinte kommunikáció híve vagyok. :) Inkább a 2-es tanácsát kövesd.

2022. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!