Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy van egy...

Miért van az, hogy van egy férfi barátom, akinek régebben volt élettársa, és ekkor ő tetszett nekem, amiről tudott is, és mégis ugyanúgy barátkozott velem, nem épített le és kereste a társaságomat?

Figyelt kérdés

Ha tudja az ember, hogy az egyik barátjának tetszik de van barátnője távolságtartó lesz meg kevésbé barátkozik, nem? Ráadásul nem voltunk olyan helyzetben, hogy feltétlenül jóban kellett volna lennünk, mert pl. munkahelyen találkozunk mindennap.

Ennek mi lehetett az oka?

Ui. Pár hónappal később elhagyta a hölgyet.



2020. okt. 16. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szimplán nem látta értelmét megszakítani egy barátságot, mert a másik fél romantikus érzelmeket táplál iránta. Én se építettem le soha a kapcsolatokat, előbb-utóbb mindenki túljut a "tetszésén".
2020. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Munkahelyi info forrás, unaloműző. Ha már nem dolgoznátok egy helyen, keresne?
2020. okt. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt írom, hogy nem dolgozunk egy helyen.
2020. okt. 21. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!