Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokan viccesnek tartják ezt a kérdést de én komolyan gondolom. Szociálisan analfabéta vagyok. Mit csináljak ha a szokásos ismerkedési nem jönnek be vagy ha nem merem kipróbálni őket mint például random velem egykorú emberekhez beszélni az utcán. Ne értsetek félre simán leszólitok valakit az utcán de nem lesz belőle egyszer se barátság.

2022. júl. 3. 22:25
 1/8 A kérdező kommentje:
16F
2022. júl. 3. 22:27
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

El kell kezdeni rendezvényekre járni. Ott új embereket megismerni. Majd közös programokat szervezni. Gyakran összejárni. Barátokat szerezni melós. Alkalmi haverokat könnyebb. Tartós barátságokhoz rengeteg idő kell. Iskola után már nehezebben alakul ki az ilyen. Kivéve ha szuper személyiségek vesznek körül.


29/F

2022. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Tanulj meg jól nyalni, legyen sok pénzed, hagyd, hogy hülyére vegyenek téged, irányítsanak, stb... Ha ezek nincsenek meg benned, akkor nem lesznek barátaid.


30/F

2022. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, ha van kedve bárkinek haverkodni írjon :)

18/srác

2022. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Idősebb korban sem könnyebb barátokat szerezni. Sőt, talán még sokkal nehezebb, ha fiatalon nem sajátítottad el, hogy társasági lény legyél. Én például mostanában egyedül megyek mindenhova. Naponta járik biciklivel egy helyre, kiülni a padokra xy folyó partra, figyelem az elhaladó emberek, a tájat, élvezem a napsütést... Sokan elhaladnak előttem... Még is van hogy napokig nem szólok senkihez... És hozzám sem szólnak... Olykor szőrnyű érzés. Szóval erőltesd meg magad, és szerezz barátokat.


29/F

2022. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


Amit leírtam a hármas válaszomban, az úgyis van. Csak akkor tud barátokat szerezni, ha ezek a tulajdonságok megvannak nála. Ha nem tudják kihasználni, akkor leszarják. Bár, engem sosem tudták kihasználni, mivel én sosem hagytam magam és irányítani sem tudtak, nyalis meg pláne nem vagyok, így nekem nincsenek is barátaim, de jobb is így.

2022. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Nekem sincsenek barátaim, de szívesen szert tennék egy-két igazira. Próbáltam már a szobából is szert tenni rájuk, de az nem jött össze. Úgy vagyok vele, hogy inkább kiülök valahova (akár egyedül is) , addig is legalább a friss levegőn vagyok.
2022. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írhattok,f.
2022. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!