Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy nem nagyon vannak barátaim. Akik voltak régebben, már másik városban tanulnak vagy dolgoznak. Jó messze innen. Így sajna az ismerkedés is nehézkessé válik mivel nincsenek kapcsolatok. Nincs valakinek a valakije....értitek.


Lassan már azon gondolkodom, hogy beülök egy pub ba vagy kocsmába aztán hátha valami társaság meginvitál. Tudom, szánalmas, de nincs mit tenni.


Viccet félretéve. Hogyan szerezhetnék barátokat? Mit kellene csinálnom? Totál tanácstalan vagyok.


24/F



2021. dec. 14. 16:10
 1/8 anonim válasza:
Nincs semmi hobbid? Edzés? Futás? Valami kétkezi hobbi? Klub...? ahol találkozhatnál hasonló érdeklődésű emberekkel...
2021. dec. 14. 16:12
 2/8 anonim válasza:
Én szívesen barátkoznék veled, de én BP-en élek. 25 éves vagyok.
2021. dec. 14. 19:42
 3/8 anonim válasza:
Ugyanebben az állapotban vagyok én is :) Pont ugyanerre gondoltam. Nem szánalmas szerintem :D 25F ha gondolod írj. Jó lenne ha közelben lennél. merre laksz?
2021. dec. 14. 20:46
 4/8 anonim válasza:
hol laksz?
2021. dec. 15. 06:10
 5/8 anonim válasza:
nekem is irhatsz:D 25/l budapesti
2021. dec. 15. 21:40
 6/8 anonim válasza:
Énsem tudok
2021. dec. 16. 05:32
 7/8 anonim válasza:
Hát én a legjobb barátomat mondjuk itt ismertem meg még pár éve egy hasonló kérdésnél. Sosem voltak igazi barátaim max ilyen sulis "barátság", és sosem gondoltam volna, hogy pont így jön majd egy, a szó valódi jelentésében vett barát. Szóval bármikor jöhet, csak legyél nyitottabb. Nálam introvertáltabb semmiképp nem lehetsz, szóval csak előnnyel indulsz :D De azért az tényleg nem lényegtelen, hogy melyik városban keresel.
2021. dec. 16. 17:25
 8/8 anonim válasza:
Írhatsz privit.F
2022. aug. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!