Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg van rám sértődve a barátom?

Meg van rám sértődve a barátom?

Figyelt kérdés

Sajnos pár éve főleg Messengeren beszélünk már, élőben keveset találkozunk.Előtte rengeteget voltunk együtt, de nekem párom lett,aki eléggé leköti az időmet, pedig nem élek vele.És féltékeny is.Párom másfél éve van,barátom pedig nyolc éve.

harmadszor fordul elő,hogy a barátom azt kéri, pár hét szünetet tartsunk az írogatásban.

Nekem ez nagyon rossz,mert egyedüli bizalmas barátom.Neki nincs senkije.


Nem értem, megsértődött, vagy la akar építeni?


2022. júl. 4. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem túl hihető, hogy azért nem tudsz vele már évek óta találkozni, mert lett párod. Ez nem lehet akadály.

Én nem szeretnék olyan barátot, aki csak messengeren hajlandó vele beszélni, ha korábban személyesen (is) tartottuk a kapcsolatot.

Érthető ha nem tetszik neki vagy ha le akar építeni. Ez kb. olyan, hogy te semmit időt nem szánsz rá, nem találkozol vele, de azért legyen ott messengeren, ha te ki akarod önteni a lelkedet.

2022. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De azt gondolom, a párunk az első...

Viszont jól esik, ha gondom van, akkor a barátommal megosztani,tanácsot kérni. Lehet, tényleg haragszik...

2022. júl. 4. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy a párod az első a barátokat nem hanyagoljuk el.


"Viszont jól esik, ha gondom van.."

Na ez a legundorítóbb amit írhattál. Ha gondod van legyen ott....

Remélem leépít téged végleg

2022. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Oké, a párod ez első. De attól még belefér időnként a találkozás. Arra van idő, amire szeretnéd. Ha egy barát fontos, akkor van rá idő. Én se vagyok összenőve a legjobb barátnőmmel, mindkettőnknek van párja. De azért tudunk találkozni rendszeresen 3-4 hetente.

A barát nem csak arra van, hogy meghallgassa a gondjaidat. Nem is illik valakit mindig csak azért keresni, hogy elmond a gondjaidat.

2022. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!