Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj, ha arra gondolok, hogy...

Baj, ha arra gondolok, hogy szívesen barátkoznék vele?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek gyerekekkel foglalkozni, ilyen szakmát is szeretnék választani magamnak (gyermekpszichológus). Egy nyári táborban (ahol én felügyelőként voltam jelen) megismertem egy 11-12 éves kissrácot, aki tök értelmes meg kis aranyos volt, lehetett vele beszélgetni, sokkal érettebb volt, mint a többiek. Azon kaptam magam, hogy arra gondolok, szívesen beszélgetnék még vele, és emiatt annyira furcsán érzem magam. Nincsenek más gondolataim, természetesen, csak az, hogy szívesen barátkoznék még vele, mert különlegesnek tartom. Veletek már volt hasonló? Ez baj? :(


20/L



2022. júl. 11. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ők is emberek. Nem egy burokban éltek, ahol csak a hozzátok hasonlók vannak, beszélgetni, barátkozni bárkivel lehet.
2022. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Igen, baj. Lehet, hogy a szüleinek, ismerősöknek nem tetszene a dolog és simán feljelentenek mint pedofilt. Még akkor is megszívnád ha amúgy nem tudnák rádbizonyítani mert egy rohadt nagy jogi herce hurca van vele.
2022. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

#2: Ez azért égbekiáltó nagy baromság.

A pedofil nem 11-12, hanem kb. 10 alattiak iránt vonzódik. És nem barátilag, hanem szexuálisan.

Ameddig pedig nem történik nemi aktus, addig nincs miért feljelenteni. Pofán is röhögnék a rendőrségen, ha valakit feljelentene azért, mert beszélget a gyerekével. :D

2022. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj az
2022. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Semmi szexuális gondolatom nincsen, az kéne még > . < Tényleg csak… hogy is mondjam… a többi gyerek, aki ott volt, harcolt azért, hogy rájuk figyeljünk, sokszor emiatt butaságokat mondtak, pörögtek, stb, szóval tényleg gyerekekhez méltóan viselkedtek (ezzel pedig semmi baj!!). Viszont ez a fiú őszinte volt, nem harcolt a figyelemért, rendes beszélgetést lehetett vele folytatni, olyan dolgokat mondott, hogy csak néztem, sőt tanultam is tőle egy csomó számomra új dolgot. Sajna sok korombeli még csak meg sem üti ezt az érettségi szintet…
2022. júl. 11. 22:36
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Beleszerettél egy gyerekbe? Lehet mégse neked való szakma ez..
2022. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ a szüleitől is de nekem pl volt egy 10 évvel idősebb lány barátom kb abban a korban

nincs benne semmi rossz ha meg is tudod tartani mint csak barát

2022. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6


Senki sem mondott ilyet, nem is értem honnan vetted. Szerintem az, ha értelmesnek tartom, teljesen más, mintha beleszerettem volna. De kinek mi.

2022. júl. 11. 22:43
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
#8 A csajok pont így szoktak áradozni valakiről, mikor éppen beleszeretnek. Hogy a többi srác így meg úgy, de Ő, Ő annyira más stb.. :D
2022. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#7


Hogyan nézett ki a barátságotok? Az emberek nem kezdtek el kombinálni? A lány nem került bajba, vagy ilyesmi? Bocsi a sok kérdésért, de egy-két válasz elég kétségbeejtő…

2022. júl. 11. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!