Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj, ha arra gondolok, hogy...

Baj, ha arra gondolok, hogy szívesen barátkoznék vele?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek gyerekekkel foglalkozni, ilyen szakmát is szeretnék választani magamnak (gyermekpszichológus). Egy nyári táborban (ahol én felügyelőként voltam jelen) megismertem egy 11-12 éves kissrácot, aki tök értelmes meg kis aranyos volt, lehetett vele beszélgetni, sokkal érettebb volt, mint a többiek. Azon kaptam magam, hogy arra gondolok, szívesen beszélgetnék még vele, és emiatt annyira furcsán érzem magam. Nincsenek más gondolataim, természetesen, csak az, hogy szívesen barátkoznék még vele, mert különlegesnek tartom. Veletek már volt hasonló? Ez baj? :(


20/L



2022. júl. 11. 22:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

Mit foglalkozol más hülye válaszával?

Ha jól el beszélgetsz vele akkor mi lehet a baj?

2022. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#9


Attól, hogy te látsz valami párhuzamot a kettő között, nem jelenti azt, hogy így is van. Teljesen biztos vagyok abban, hogy nem szerettem bele, mert egy gyerekről beszélünk, sosem tudnék úgy nézni egy gyerekre. Inkább hasonlítanám kistestvér-figurához, vagy valami hasonlóhoz a helyzetet.

2022. júl. 11. 22:50
 13/16 anonim válasza:
100%
Azt tudnám, miért kell rögtön miindenbe pedofíliát látni? Félre értés ne essék, nem védem a pedofilokat, de aki nem az, az nem az! Komolyan mondom, ennyi erővel a szülő is pedofil, mert pelenkázás közben hozzáér a gyerekéhez intim helyen? Lassan már itt fogunk tartani.
2022. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
#13 mert sok az elme rokkant sajna
2022. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy szívesen barátkoznál valakivel, akivel jól elbeszélgettél :) ebbe semmi rossz nincs, ezen az oldalon pedig nagyon sok ostoba ember van, azok írkálnak ilyen eszement baromságokat, ne törődj velük!
2022. júl. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolog, ne aggódj! :)

Annak semmi köze nincs a pedofíliához, hogy szeretsz beszélgetni vagy játszani a gyerekekkel és hogy van közöttük, akivel jobban megértitek egymást. Barátkozni bárkivel lehet.

A pedofília egy teljes mértékben elfogadhatatlan dolog, de ennek semmi köze hozzá. Barátkozhattok nyugodtan. :)

2022. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!