Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más fiatalnak tényleg van egy...

Más fiatalnak tényleg van egy csomó barátja, ismerőse?

Figyelt kérdés

Pl a fb, insta is tele van fotókkal, baráti társaság bulizás közben.

A többségnek ennyi barátja van, vagy ez csak ilyen látszat dolog és baj van akkor rájuk nem lehetne számítan?


Nekem sosem voltak barátaim, meg haverjaim sem sajnos. Nem tudom elképzelni milyen lehet ha az embert ennyien veszik körül....


2022. júl. 12. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy baráti köröm, akikkel szoktunk menni, az viszont széles (diákszervezeti tagok, vagyunk vagy 80-an). De közeli barátom csak 2 van kb.
2022. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Dehogyis...
2022. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy🤷‍♂️
2022. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem vannak, olyan jó 4-6 fős a keménymag, de van vagy 10-12 közelebbi ember, akikkel azért szoktunk rendszeresen együtt szórakozni...


Sokáig egyébként nem voltak barátaim vagy csak 1-2 ember. Egy időben én is elég otthonülős, magamnakvaló voltam és nem igazán kommunikáltam másokkal. Aztán történtek dolgok, közvetlenebb és magabiztosabb lettem, a többi pedig már jött magától.

2022. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tini koromban nagyon sok barátom/barátnőm volt. Mindennap csavarogtunk, buliztunk, bandáztunk.

19 évesen külföldre költöztem, az első 2-3 évben mindenkivel tartottam a kapcsolatot. Aztán szép lassan lekopott mindenki. "jajj most nem érek rá, most a pasimmal leszek és hasonlók"

Nem kerestek, így én sem kerestem őket.

2022. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Altalaba ja 😀
2022. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A bulizós fotókon sok esetben nem éppen közeli barátokkal vagy. Például hétvégén én is megyek házibuliba, leszünk kb vagy 20-an, de ennek a harmadát nem is ismerem, egy másik harmadával csak néha beszélek egy-egy szót.
2022. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!