Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez milyen viselkedés?

Ez milyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Tegnap talàlkoztunk és utàna írt,kérdezte van- e kedvem filmet nézni meg akkor majd reggel megértekezzük a dolgot.Ő fél9 óta nem elérhető instan,viberen sem,gondolom ha hívnàm sem,de az nincs tervbe véve hogy felhívom.Képes azért így viselkedni valaki,hogy ne kelljen visszamondani a programot? Azt is megírhatta volna hogy halasszuk a programot,stb.Vagy eltúlzom és lehet nem ez all mögötte?Mindenesetre furcsa neha.
2022. júl. 20. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Tudod néha az embereknek dolguk van és előfordul, hogy valami kimegy a fejükből. De ha nagyon eszébe szerettél volna jutni, akkor már felhívtad volna.
2022. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hinnem hogy igy van,programot is kuldott este meg taglaltuk a dolgot.
2022. júl. 20. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg volt beszélve egy randim este 9-re, helyszínt majd egyeztetünk.

Nekem az egyetelen szabadnapom volt az azt megelőző két hétben a megbeszélt nap, szóval aznap kimentem a Palatinusra, telefonomat szépen leadtam a táskámmal együtt az értékmegőrzőben, és egész nap csúszdáztam, pancsoltam, lángost zabáltam, süttettem a hitvány testem a napon, meg elolvastam egy regényt.

Este fél hétkor kikértem a cuccom az értékmegőrzőből, és azt láttam, hogy 5 nem fogadott hívás, meg messengerben a regényemnél is hosszabb leb.szások, hogy miért "ghostolom", milyen éretlen magatartás ez, mi az, hogy nem válaszolok... Egyiken sem lakunk messze a Palatinustól. Én direkt úgy számoltam, hogy még hazaérjek, el tudjak készülni, és oda is érjek időben a "valahol a belvárosban" lefixált randira.

Leírtam neki, mi történt, meg, hogy ez részemről miért nem oké. Végül nem volt randi. Sajnálom, nem azt, hogy mertem kikapcsolódni 13 nap tömény sz.pás után, hanem hogy ilyen korán kiderült a potenciális partnerről, hogy mennyire nem illünk össze. Én ugyanis tartom a szavam, de a határaim is megvannak. Az, hogy őt hányszor b.szták át más nők, az nem az én dolgom. Én nem terveztem ezt tenni, és nem is vittem volna bele azt, hogy engem hogy b.sztak át korábban más férfiak.


Szóval csak próbáld meg leküzdeni a saját önbizalomhiányod, nem biztos, hogy így akar lerázni, de ha igen, az csak azt jelenti, hogy gyáva megmondani, hogy meggondolta magát, és elveszít téged, mint lehetőséget ;) Ha nem jött össze a találka, ne bánkódj, örülj, hogy még időben kiderült, milyen megbízhatatlan a másik, több időd marad olyat keresni, aki hozzád való, és tartja a szavát.


Mi lett végül?

2022. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem randi,szimplan barati kapcsolat egy nemuek vagyunk,azert irtam baratsag kategoriaba.Vegul mikor elerheto volt rairtam lesz- e valami a filmezesbol azt irta ha szeretnem lehet de ha inkabb pihennek ugy is jo.Nagyon jott a pihenessel egy szoval se mondtam,hogy pihennek.Vegul abban egyeztunk ki filmezes helyett setalunk,vasarolunk.Ugy latom o idonkent igy beszel meg programokat felveti a lehetoseget es ha lesz mindkettonknek kedve mehetunk.Eleg hatarozatlan tipus azt is latom.Van amit konkretan meglehet beszelni vele.De nekem ez a huzogatas nem jon be ne az legyen velem lebeszeled a filmezest mas meg koncertre hiv es ejtesz.Vannak dolgok amiket jobb elore tudni.Az ilyen megbeszeles kicsit olyan tartalekolasnak jon ki programokra,bar o neha azert nem megy el valahova mert faradt vagy depis.
2022. júl. 21. 23:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!