Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy csak a...

Miért van az hogy csak a szüleimre tudok számitani mindenbe. Szerintetek velem van a gond?

Figyelt kérdés
Nos Németországba lakunk már 6 éve kb. Én a szuleim illetve a 10 éves öcsém. Szoktunk haza járni évente magyarba, nyáron, kb 1 hónapra. Mivel Németországba 0-24be egyedul vagyok mert egyszerűen az ottani emberekkel nincs összhang ezért itt magyarba "általában" "jobb" szokott lenni minden. Általába ilyenkor elszoktuk hozni magunkhoz az unokahugaimat akik csak 1 évvel fiatalabbak tőlem, ilyenkor kb az egesz ruhamat nekik adom, rengeteg ajándékokat kapnak tőlünk németből meg ilyenek. Olyan helyekre visszük őket ahova a saját szüleik sajnos az életbe nem tudnák őket elvinni. Aztán miután kb megkaptak mindent már nem is akkarnak velem foglalkozni elmennek máshova hirtelen haza akkarnak menni, haza vittük őket ott hagytak engem az anyjukkal full egyedul,mert ők mennek barátnőnél aludni, úgy h elvileg nagyon hiányzok nekik és 1 évbe egyszer látnak csak. Max 1 barátnőm van, akivel még ugy ki jottunk, de náluk nagyon nagy Családi gondok vannak amit meg is értek. Lényegébe full egyedul hagytak. Igazabol en mar megszoktam tehát nem fáj. De igazából jövőre tuti nem kellene őket elhoznunk. Mindig ezt mondom amúgy minden évbe, de könyörögnek en meg sajnalom őket azt ja. Bár nekem nem lenne szivem oket otthon hagyni egyedül. Még az anyjuk is mondta hogy milyen már ez?
2022. júl. 22. 20:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ki jövök a Németországi emberekkel is, csak ők valahogy másak. Bár elvileg idén új suliba megyek, és van ez a mondás új suli új élet.
2022. júl. 22. 20:50
 2/6 A kérdező kommentje:
Mások*
2022. júl. 22. 20:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaa es azt kihagytam hogy amúgy nekem sokkal jobb az életem németbe, csak a társaság valahogy nem nekem való, vagyis normálisak kedvesek meg minden, csak nem egy az összhang.
2022. júl. 22. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbb ember haszon lény, nem veled van a baj, nekem a "barátaim" 90% csak azért haverkodik velem mert valami haszon van benne...mégha nem is látszik egyből, de ez van, ha leül kicsit az ember ugyan arra jut mint te. Egy barátom van aki full leszarja van e valamim van nincs akkor is a barátom de már általános óta.


29f

2022. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül, én ugyanígy vagyok sajnos.
2022. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a 21 század sajnos.
2022. júl. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!