Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan esik rosszul az, hogy...

Jogosan esik rosszul az, hogy nem mondta el, babát vár? Hogy beszéljek vele arról, hogy szerintem ez a legrosszabb döntése?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm 15 hetes terhes, ezt egy instagram posztból tudtam meg. Ahogy a többi kb. 3ezer többi ember, aki "követi".

Elküldtem neki a képet, hogy ez vicc? Mire írta, hogy nem, teljesen komoly. Nekem el sem mondta, arról sem beszélt, hogy gyereket akarnának. 25 éves, egyetemre jár(t) és (eddig) a szülei tartották el. Ők fizették neki az egyetemet, az albérletet, a bevásárlásait, a hobbijait, utazásait, mindenét. Mert hogy ő egyetemre jár és mellette nem tud dolgozni.


Utána még nekem esett, hogy miért vagyok meglepődve, mert 3 hónapja nem is találkoztam vele 30 percnél többet és ha telefonon hívott, vagy nem vettem fel, vagy kinyomtam és sose hívtam vissza. És hogy ő már igazából tavasz óta a párjánál lakik és a vizsgaidőszakot el sem kezdte az egyetemen és júniusban kiiratkozott.

Szóval szó szerint a feje tetejére állt az élete és ezt velem egy ig posztban tudatta. Nyilván ha ezeket elmeséli vagy ír, hogy terhes, akkor szakítok rá időt...

Annyira idegennek érzem, ő volt az a lány, aki még abban is kikérte a véleményemet, hogy milyen kávét vegyen vagy mit egyen vacsorára. Most pedig fél perc alatt megtudtam, hogy kiköltözött a lakásból, amiben 5 éve lakott, otthagyta a szakot, aminek a diplomájáért foggal körömmel küzdött 18 éves kora óta és gyereke lesz egy éppen 1 éves kapcsolatban.


Jogos, hogy legjobb barátnőként úgy érzem, nem ezt érdemlem?


2022. júl. 22. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
86%
O mar lekoptatott, te is tedd ezt.
2022. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha legjobb barátnokent vissza se hivtad vagy kinyomtad és azt sem tudtad hogy hogy alakul az élete akkor tök jogos amit csinált, egy legjobb barátnő nekem nem ezt jelenti, gyanítom neki sem.
2022. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
93%
Ha ő keresett és te nem vetted fel és vissza sem hívtad akkor nem értem, hogy mit csodálkozol. Sz*rtál a fejére...most ő sz*rik a tiedre. Megérdemled, bocs.
2022. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:

Sűrű időszakom volt nagyon mostanában.

8-10 órákat dolgozom, mellette posztgraduális képzést csinálok (tehát vizsgaidőszakom is volt májustól). Lett egy új kapcsolatom is. Lakást vásároltam, ami erősen felújítandó, amiatt is eszem rendesen az ideget, főleg az egyre emelkedő árak miatt.


Tudta, hogy dolgozom, nem mindig tudom felvenni, simán felhívott délelőtt 11-kor. Ha írtam neki 3-kor, hogy mizu, miért keresett, annyit írt vissza, hogy "már mindegy", "már nem fontos".

2022. júl. 22. 22:31
 5/74 anonim ***** válasza:
85%
Ez tényleg sok minden de a legjobb barátnő tényleg ott van mikor kell.. Valószínűlegel megunta, ráadásul attól hogy párkapcsolatod lett pláne nem illendő a barátokat hanyagolni, gondolom ha a párod hivott sosem nyomtad ki vagy felejtetted el visszahivni, ráadásul ezek szerint neki már egy éve van párja mégis keresett továbbra is.
2022. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
90%
Ha pátkapcsolatodra volt időd akkor a barátnődre is lett volna. Mindenkinek arra van ideje amire szakít. Szerintem ne legyél meglepődve. Inkább tanulj a dologból.
2022. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
88%
Nem értelek, döntöttél akkor amikor kinyomtad és nem vetted fel neki a telefont. Nem tudom most min vagy kiakadva. Galambpostát kellett volna neked küldenie?
2022. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
67%
csak irigy vagy. van ilyen, majd elmúlik
2022. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
93%
Hogy jön ide hogy ki mit fizetett neki? Kicsi irigységet érzek itt. Ráadásul olyan bunkó dumával írtál rá a poszt után, hogy ez vicc-e.. Totál megértem a csajt.
2022. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
92%
Huh, az szomorú, hogy itt vársz megerősítést.. Amúgy nem, nincs igazad. Azzal meg ne foglalkozz, ha jóba vagytok, ha nem, hogy őt ki tartotta el, meg miért iratkozik ki.
2022. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!