Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire lenne csúnya ha ezt...

Mennyire lenne csúnya ha ezt írnám?

Figyelt kérdés

Mennyire lenne csúnya dolog ha egy barátom nagyon meg bántott és egy hónapja nem beszéltünk és most azt írja hogy szeret.

És én erre egy olyan emolyt küldenék ami a középső ujját mutatja.

Nagyon nagy parasztság lenne?


2022. júl. 23. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Igen nagyon. Inkább ne tedd
Nem, nyugodtan küld ezt neki
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább egy sírva röhögőset küldenék neki, és utána leírnám neki hogy mivel bántott meg, hogy érzem magam miatta, és hogy ezek után nem hiszem el hogy tényleg szeret
2022. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt már egy hónapja amikor történt a dolog leirtam neki. Nem értette meg csak a jót látja magába. És meg beszéltem vele hogy többet nem fogunk beszélni. De most ezt írta.
2022. júl. 23. 19:29
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
szerintem ízléstelen lenne, ne tedd... Inkább azt jelezd vissza, hogy túl vagy rajta és nem akarsz vele találkozni.
2022. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja értem. Oké, köszönöm.
2022. júl. 23. 19:32
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

3-sal értek egyet, de muszáj megjegyeznem, hogy szívem szerint én is a bemutatós szmájlit küldeném hasonló helyzetben, de olykor muszáj a méltóságunkat a szívünk elé helyezni... :)

Ötletnek viszont tényleg nem volt rossz :)

2022. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És az milyen lenne ha azt írnám hogy : Jó. Én nem

Ez jó lenne így?

2022. júl. 23. 20:03
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha mindenáron reagálni akarsz, inkább írj annyit, hogy még nem akarsz sem vele, sem a témáról beszélni és majd keresed, ha aktuális lesz a dolog.
2022. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es

Rendben. Akkor még meg gondolom hogy vissza írjak e. Ha igen akkor azt fogom írni


Köszönöm szépen a segítségeket

2022. júl. 23. 20:12
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
Lehet azt se tudja mi bajod van
2022. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Dehogy, ne írj neki semmit. Láttamozd le, azt annyi. Zárd be az ablakot, kész. Ne írj neki.
2022. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!