Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az a csúnya ember aki észre...

Az a csúnya ember aki észre meri venni, hogy a szépekkel kivételeznek, körülrajongják, irigy?

Figyelt kérdés
2022. júl. 13. 14:37
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
22%
Nem, csak nem célravezető.
2022. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
76%
Vagy csak elkeseredett.
2022. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tudomásul kell venni. Az esztétikailag szép emberek jobban vonzzák mások társaságát. Szar ügy, de ez van.
2022. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ennek nincs köze az irigységhez. Egyszerű ténymegállapítás.
2022. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

4


Ennek ellenére gyakran megkaphatod, hogy irigy vagy.

2022. júl. 13. 14:48
 6/45 anonim ***** válasza:
97%

Nem szoktam szóba hozni. Egyszerűen magamban lerendezem aztán csendben végzem tovább a dolgom. Szándekosan nem szítok feszültséget. Minek?

/4-es voltam/

2022. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
80%

Ez önmagában nem irigység, pusztán a tények konstatálása.

A probléma akkor kezdődik, ha valaki elkezdi automatikusan utálni a szép embereket, mondván nekik könnyebb, ezzel esetleg a sikereiket kicsinyíteni.

A külső bár fontos, de nem minden. Ha valaki előnytelenebbül néz ki, tudja kompenzálni egyéb tulajdonságokkal.

2022. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%

3


Ez igaz. Vagyis ez egy alap igazság.


De!


Ha nem vagy szép, nem feltétlen jelenti azt, hogy nem lehetsz népszerű.

2022. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 Kólauborkával ***** válasza:
80%
Mert valószínüleg irigy. Amég megkapom ami nekem jár, addig engem nem érdekel másnak miböl mennyi jut. Aki szeret a társaság középpontja lenni, az az is lesz, függetlenül a szépségétöl… tudok mutatni sok elég társasági számomra csúnya ember. Szóval rossz az irány szerintem. Ráadàsul én tölem eleve idegen, hogy rajongjak valakiért, szóval rám mária nem illik a megállapításod.
2022. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

7


“ A probléma akkor kezdődik, ha valaki elkezdi automatikusan utálni a szép embereket, mondván nekik könnyebb, ezzel esetleg a sikereiket kicsinyíteni.”


És ez nem jogos egy picit? És nem csak az, hanem általában téged kevesebbre is tartanak mert nem vagy olyan szép. Ez inkább a zavaró, hogy ilyen náci csoportosításokra is képesek, még ha nem is vallják be, de viselkedéseik, szövegük alapján lehet következtetni rá. Az esetemben inkább ez utóbbi miatt van. Ha sikereik mellett szerények maradnának nem zavarna annyira a dolog, de ehhez párosul egy felhízlalt ego is.

2022. júl. 13. 14:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!