Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nők,lányok akiknek több...

Nők,lányok akiknek több tapasztalatuk van a szerelem terén a véleményeteket kérem?

Figyelt kérdés
Egyik kolléganőmmel nagyon jó viszonyba vagyunk,mikor idekerultem segitett,beszelgetett velem,mindig odajött hozzámbeszélgetni;érdeklődni.És bent jóformán velem beszélget,ha kell mindenki elött.Terveztem elhívni egy talira,és kicsit izgulok.Ti hogy látjátok,kolléganőm érez irántam valamit,elsőnek hogy hívjam el és milyen fajta talira.És hogy eljönne e velem az első kettes találkozóra?
2022. júl. 25. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez, amit leírtál, nem feltétlenül jelenti azt, hogy vonzódik hozzád. Az is lehet, hogy csak barátkozik. De persze pár sorból ezt nehéz megmondani. Ha nem félsz a visszautasítástól (mert ugye ez is benne van a pakliban), akkor egy próbát megér. Sok sikert!
2022. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!