Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik az hogy egy manipulaló...

Létezik az hogy egy manipulaló baràtot fél év vagy pàr év utàn ismerünk meg igazàn?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akiknek ahhoz hogy az igazi arcukat megmutassák elò kell készíteniuk a terepet.


Szelsoseges pelda de pl bantalmazoknál megy ez hogy eloszor befuzik a nőt házasságra vagy gyerekre is, elszigetelik a családtol barátoktol es csak mindez után kezdik bántalmazni.


Sokan vannak akik szisztematikusan modszeresen épitik fel a kapcsolataikat ahhoz ami kell hogy az igazi arcát fel tudja vetni.

2022. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*fedni
2022. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Nekem például a lakótársamról derült ki, hogy egyszerűen képtelen vagyok vele együtt élni. Pedig mielőtt összeköltöztünk már vagy 2 éve ismertük egymást, és teljesen mást mutatott magáról, mint amilyennek együttélés alatt megismertem. Ő nem manipulált, viszont a személyisége, a naivitása és a butasága annyira leszívott, hogy a végén már alig beszéltünk és örömtáncot jártam, amikor végre elköltözhettem egy másik barátnőmhöz, akivel viszont tökéletes az összhang. Szóval amíg csak heti pár alkalommal találkoztunk teljesen másnak ismertem meg, mint amikor együtt laktunk. Úgyhogy teljesen elképzelhető, hogy valakinek az igazi személyisége csak több idő elteltével bújik elő.
2022. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt jol irod modszeresen epitik fel a kapcsolataikat.Amikor biztonsagban erzik magukat elkezdik kimutatni a valodi arcukat.Ezek szerint eloszor erdeklodok,figyelmesek majd egy adott pillanatban kepesek rugni rajtunk vagy nem nyujtanak segitseget amikor nekunk lenne szuksegunk ra.
2022. júl. 27. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:

4# en ugy tapasztalom a valodi arcmutatás elott meg akarnak arrol győződni hogy nyeregben vannak e.


Ilyenkor tesznek fel olyan kerdeseket pl hozzamennél e majdan, tervezel e ilyet, vagy akarnál e Tőle gyereket, vagy biztos szereted e stb, ilyenekkel bombaznak azert, hogy tudják azt, mennyire vagy ködben, mennyire vagy"meggyengulve",behodolva, ha megtudja hogy nyeregben van, rengetegnek már ez is elég ahhoz hogy felfedje az álarcot.

Mert egy szerelmes már megbocsájtani akar, egy szerelmes mar magában fogja a hibákat keresni ha bánták csalják vagy bármi, egy szerelmes már megfelelni akar, egy szerelmes hinni bízni akar es kapcsolatot menteni, azaz nem fog kiszállni.

2022. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát mintha lenne a manipulácio es valodi arcmutatás közt egy pont amikor "megállnak terepet felmérni" értékelni, hogy jöhet e a hidegzuhany, kész van e már minden hozzá.
2022. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez eleg ocska jatszmazas
2022. júl. 27. 13:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki eleve manipulácioval indit az eleve játszmazik.
2022. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3ashoz csatlakozva: én évek óta ismertem valakit, aki egy pár napos közös utazás soran mutatta meg a teljesen más és elviselhetetlen oldalát. Én is teljesen más embernek ismertem/hittem.
2022. júl. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen es minel jobban megismersz valakit mas jon le rola pl.fel ev,egy ev,ket ev mulva...
2022. júl. 28. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!