Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy jóbarátom Fideszes, mit...

Egy jóbarátom Fideszes, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta jóban vagyunk, eddig is sejtettem hogy kire szavaz, elhiszi a kormány propagandát. Több döntése is negatívan érintett a kormánypártnak az elmúlt időszakban. Ezen összevitáztunk. Azóta nem tudom őt tolerálni, elviselni. Mit kellene tennem? Nem tudom elfogadni az ő nézeteit. Van értelme ilyen esetben egy régi barátságot megszüntetni?

2022. aug. 10. 18:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszéljetek erről.
2022. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha normálisak vagytok, akkor nem kell vele foglalkozni. Ha a mindennapi életeitek, gondolataitok a politika körül forognak, akkor a barátság fenntarthatatlan.
2022. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Elhisz minden összeesküvés elméletet is.
2022. aug. 10. 18:27
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Sajnállak. Komolyan, nem trollkodásból.én próbáltam csak kerülni a politikát, de nem hagytam zaklatott. Tiltottam. .
2022. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Észre vettem magamon, hogy elkezdtem elítélni, és lenézni minden embert aki erre a bagázsra szavazott.Nem tudom mi váltja ki, de nem tudom elviselni őket.:/
2022. aug. 10. 18:39
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Megértelek. Ha nem tudjátok higgadtan megbeszélni, hogy a politikát kihagyjátok, akkor tartsatok egy kis szünetet.
2022. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%

"Kinek mit intézett a kormánya."


Aki szerint az elmúlt 4-5 hónapban bármi jó történt az egy akkora agyhalott ember, hogyha megtehetném egy bolygón nem akarnék vele élni. Tehát nagyon ne bánd, ha nem tudod elviselni és nem vagy vele már egy társaságba. Az ilyet jobb kerülni, mint a pestisest.

2022. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
44%

Beszélgessetek erről, vitatkozzatok. Ismerd meg az álláspontját. Győzd meg, érveld le. Vagy érveljen le ő téged.


Sokat elmond a politikai kultúránk állapotáról, hogy egyrészt úgy beszélsz erről, mintha azt tudtad volna neg róla, hogy sorozatgyilkos, másrészt hogy két fő opcióként a tabusítás és a barátság megszakítása merült fel.

2022. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%
Nehéz ügy. Akkora a katasztrofa, amit fidesz okozott, hogy az életünk minden területét érinti. Nagyon nehéz olyan témát találni, hogy előbb utobb ne kerüljön szóba az ország állapota. Lehetetlen nem haragudni arra, aki még ezután is támogatja ezt a bandát, ahelyett hogy térdenállva kérné a bocsánatot az ostobasága miatt, hogy ilyen helyzetbe hozta az országot a szavazatával.
2022. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Azt kérte ne akarjam megváltoztatni. Ő ezekben hisz.
2022. aug. 10. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!