Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen baráti...

Szerintetek milyen baráti társaság a jobb?

Figyelt kérdés
Egy baráti társaságban (kb egyetimista korú-jobaratátok szereplői korban gondolom) ami 5 fős, mi a jobb 2 fiú-3 lány vagy 3 fiú-2lány? Na és hogyha abból 2 tag (1fiu-1lány) egy pár? Válaszolhattok külön-külön is a 2 kerdesre. Köszi! :)

2018. aug. 7. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Már múltkor is megírtam, hogy egyik sem jobb a másiknál. Hányszor írod még ki? 😄
2018. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Szeruntem tökmindegy.Ahogy jólesik.
2018. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem attól függ, hogy hány fiú, hány lány, van-e köztük pár, hanem hogy mennyire jól jönnek ki egymással mind.
2018. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Az attól függ, hogy a másik lány az ötödik évadban összejön-e azzal, aki addig több mint 200 csajjal volt és elhatározza, hogy megpróbálja a komoly kapcsolatot...
2018. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy a Jóbarátokban 3 fiú-3 csaj volt.
2018. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Az akikkel jól érzed magad és lehet velük komoly témákról is beszélni de lehet poenkodni is. Azok akik vevoek is rá nemcsak úgy kezelnek mint egy megtűrt bandatagot. Akikkel elmehetsz bulizni vagy fesztiválra nem találnak ki olcsó kifogásokat. Szóval az a lényeg hogy a javaslat szolgálják és ne pedig pont az ellenkezojet. Én régen bandába logtam ahogy nőttem elkezdtem a saját utam járni nem pedig a "bandaet" és néha hiányzik de mostmár jobb mert könnyebben tudok már a céljaikra osszpontositani pl suli, sport, munkahelyi karrier.. Csak csajokkal logók már régen erre nem volt eset mert a haverokkal logtam. Jobb ha bandába vagy de mikor merfoldkohoz érkezik az élet akkor lépni kell értsd a saját céljaira kell figyelni ez nem más téma csak ennek a következménye ;)
2018. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a valaszt, de most már valaki tényleg válaszolhatna a kérdésemre. Melyik a jobb ? Ez vagy Az? Nincs harmadik opció. Ez vagy Az?! Legyszives válaszoljatok a kérdésemre!
2018. aug. 8. 14:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Az! Tessék, nem érzed, hogy ez egy dedós kérdés, és nincs rá jó válasz?! Szerintem, 3 csaj van az már sok, max akkor jó, ha nincs másik csávó, és én vagyok mind3-mal...
2018. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nevetséges.
2018. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az nevetséges, hogy mindenki itt okoskodik, ez csak egy kitalált szituáció, nyilván megbecsülöm a barátaimat, meg nem a ti válaszaiból alapján fogok barátkozni. Csak sok így jártam anyátokkalt meg jobaraátokat nézek és ezért merült fel bennem a kérdés, de ha nem tetszik nem kell válaszolni
2018. aug. 8. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!